PDA

Zobacz pełną wersję : K2 - Problem z wyświetlaniem artykułów w kategoriach



RafixuS
19-10-2018, 10:52
Cześć,

Problem odnośnie K2. Artykuły z kategorii podrzędnej wyświetlają się w nadrzędnej. Czy idzie to w K2 zablokować?

Najprościej tłumacząc. Mam pozycje:
-> Rodzic
--> Dziecko A
--> Dziecko B

I pozycje z "Dziecko A" i "Dziecko B" wyświetlają się w "Rodzic". W ustawieniach jest jasno, że: "Rodzic" wyświetla art z kat "Rodzic" (nie ma tam nic), a "Dziecko A" z kat "Dziecko A" (to samo z B) i o dziwo artykuły z "A" i "B" pojawiają się wyżej.

Wszystkie wersje K2 jak i Joomla! są najnowsze.

Bazyl
19-10-2018, 11:13
Siemasz,

sprawdź w ustawieniach kategorii nadrzędnej, czy masz tryb ktalogu
lub
sprawdź ustawienia pozycji menu dla kategorii nadrzędnej

RafixuS
19-10-2018, 11:16
9437

Moim zdaniem to powinno rozwiązać problem ale niestety po zaznaczeniu na "No" przestawia się na "Yes" po zapisaniu.

"sprawdź w ustawieniach kategorii nadrzędnej, czy masz tryb ktalogu" -> niestety to nie pomaga.
"sprawdź ustawienia pozycji menu dla kategorii nadrzędnej" - > a co dokładnie tutaj zmienić ?

Bazyl
19-10-2018, 11:23
Załączniki się nie wyświetlają...


Moim zdaniem to powinno rozwiązać problem ale niestety po zaznaczeniu na "No" przestawia się na "Yes" po zapisaniu.

Nie wiem, o co chodzi...


W menu możesz mieć ustawione wyświetlanie wielu kategorii, a nie tylko nadrzędnej

RafixuS
19-10-2018, 11:27
Zdjęcie z załącznika: https://imgur.com/a/chOWuQx (Po kliknięciu w Załącznik z postu wyżej u mnie zdjęcie się otwiera)

Menu jest pozycją: K2 » Item listings » Categories

I ta pozycja ma wyświetlać artykuły z kat rodzic, a dodatkowo wyświetla z kategorii podrzędnych (na zdjęciu widać, że ma wyświetlać tylko z nadrzędnej kat, a nie podrzednych)

EDIT: POMOGŁO ! Dziękuję bardzo, jednak zmiana na katalog rozwiązała problem. Jednakże zmiana przycisku z "No" na "Yes" dalej nie działa ale jak tym się udało rozwiązać problem to jest okej.