PDA

Zobacz pełną wersję : problem z Facebook Likebox Slider



marois
05-11-2018, 10:55
Dzień dobry,
miałem zainstalowany moduł Facebook Likebox Slider w Joomla 3.8 mam komercyjny szablon joomla-monster (jm-sport) po ostatniej aktualizacji modułu strona całkowicie się wysypuje(ta na której ma się pokazywać moduł). Praktycznie wszystko znika ze strony i widać tylko trochę tekstu na stronie na której jest podpięty moduł na innych podstronach jest ok działają. W podglądzie HTML, znika większość kodu HTML i pojawia się błąd wczytania z serwera z kodem 500. Ktoś się spotkał z czymś takim.

siristru
05-11-2018, 13:18
Błąd serwera 500 - od razu powinieneś zaglądać w logi serwera lub pisać do pomocy technicznej, od tego są.
A jak wyłączysz moduł to jest dobrze?

marois
05-11-2018, 17:36
Po wyłączeniu wszystko smiga ok. tak jak pisałem wysypuję się tylko ta strona do której jest przypisany moduł inne podstrony działają ok także przy włączonym.

- - - Updated - - -

A co do błędu 500 to widzę go w konsoli przeglądarki

siristru
05-11-2018, 18:32
Upewnij się, że masz najnowszą wersję tego modułu. Sprawdź czy jest dostosowany do wersji php jaką masz na serwerze. Może w tym jest problem. Ostatecznie poszukaj alternatywnego slidera.

marois
05-11-2018, 19:48
Tak jak pisałem problem pojawił się po aktualizacji do najnowszej wersji modułu wcześniej działało bez problemów. Starsza wersja śmigała na php 7 więc czemu nowsza miałaby mieć problemy?

siristru
05-11-2018, 20:22
Hmmm... aktualizacja poszła nie tak? A zobacz na forum dewelopera czy ktoś zgłaszał podobny problem.
Coś jest w tym module.
Możesz spróbować zrobić downgrade?

maestro124
07-11-2018, 10:45
Mi też się wysypał, zmieniłem na inny:D