PDA

Zobacz pełną wersję : Hikashop - dodatkowy buton wiecej informacji



Tomitomate
07-11-2018, 16:11
Witam,

chciałbym w moim Onlineshop dodatkowy Button "więcej informacji" zaraz obok lub pod spodem buttonu "dodaj do koszyka" aby był widoczny, zanim wejdzie się na produkt. Na dzień dzisiejszy muszę kliknąć na zdjecie, aby wejść w produkt.

Jest do tego jakiś moduł ?
Lub gdzie można takie cos załączyć?

używam hikashop.
I oczywiście Joomla 3.9.0

dziękuje bardzo

siristru
07-11-2018, 16:44
Takie rzeczy nie załatwisz modułem. Jedyna opcja to nadpisanie widoku komponentu i po prostu dodanie takiego przycisku.
Jednak by to zrobić trzeba mieć nieco większą niż podstawową wiedzę o nadpisywaniu widoków oraz html/php.

Tomitomate
07-11-2018, 16:56
dzięki za odpowiedz, jednak trudniej niż myślałem:) Jednak WordPress jest pod tym względem łatwiejszy, przynajmniej dla mnie.

może zerknijcie o co mi chodzi energiczna-wiecznosc.pl

:lol:

mjmartino
07-11-2018, 17:26
A sprawdziłeś moduł który wyświetla to zestawienie?
Poza tym ten button tam jest zbędny bo masz link w obrazku jak i w nazwie.

Tomitomate
07-11-2018, 17:41
Ja wiem ze jest link w obrazu, ale jednak dużo ludzi tego nie wie, dlatego wolałbym ten button :)

a gdzie mogę to sprawdzić, nie znam się aż tak dobrze,

siristru
07-11-2018, 18:01
Nie jest trudno... ale trzeba mieć wiedzę. Czy łatwiej w Wordpressie? Myślę, że tak samo bo jak nie ma elementu w dodatku to innym dodatkiem go nie dodasz.
Napisz do mnie na PW, może coś poradzę.

mjmartino
08-11-2018, 10:49
Ja wiem ze jest link w obrazu, ale jednak dużo ludzi tego nie wie, dlatego wolałbym ten button :)

a gdzie mogę to sprawdzić, nie znam sięaż tak dobrze,

Szukaj w modułach, nie znam Twojej strony, ale szukaj w pozycji "losowe_produkty" ;)

Jola
08-11-2018, 12:23
Moduły z paczki Hikashop korzystają z szablonów komponentu.