PDA

Zobacz pełną wersję : AdSense, znikające reklamy...



maisa
21-11-2018, 21:36
Witam

Bardzo rzadko wyświetlają mi się reklamy w modułach, częściej jedna reklama umieszczona w szablonie pod zdjęciami:

http://miastadawniej.pl/galeria-miast/malopolska/tarnow/ul-krakowska-i-starostwo-3296

Macie może możliwość sprawdzenia co dolega mojej stronie że się nie wyświetlają? lub jakieś wskazówki, dziękuje bardzo

rkonik
22-11-2018, 11:16
Nie wiem czy na tym forum uzyskasz odpowiedź w sprawie reklam. Przedstawiłeś problem bardzo ogólnie to tak jak jakby Ci się zepsuło auto w trasie a ty zadzwoniłbyś do mechanika z tym że zepsuło Ci się auto.
Mechanik zapytałby się Ciebie co się stało a Ty odpowiedziałbyś nie działa proszę mi pomóc. Tak przedstawiłeś swoją sytuację.
Jeżeli nie wyświetlają się reklamy AdSense od Googla to proponuje Ci się udać na grupy dyskusyjne Googla tam są osoby znające bardzo dobrze temat reklam Googla i szybciej uzyskasz jakąkolwiek odpowiedź niż na forum głównie zajmującym się CMS-em Joomla!

mjmartino
22-11-2018, 14:37
Jeżeli reklamy się nei wyswietlają lub robią to sporadycznie znakiem tego że google nie potrafi ich dopasować do Twojej strony.
Przyczyny zbyt mała ilość contentu np.
Widzę że masz coś do opóźniania wyświetlania treści. To jest prawdopodobnie przyczyna.

Po wejściu 3 reklamy się wyświetłiły.

maisa
22-11-2018, 21:31
dziękuję za odpowiedzi, co to znaczy i co to może być że opóźnia wyświetlenia treści?

mjmartino
23-11-2018, 13:27
Używasz SP PB i masz włączoną animacje fadein lub coś podobnego poszukaj i wyłącz.

mdzida
03-11-2019, 16:14
Mam podobną sytuację. Do wyświetlania Adsense używam Phoca - Google AdSense Easy. Najpierw wyświetlały się sporadycznie, teraz wcale

www.sportowyobiektyw.pl