PDA

Zobacz pełną wersję : Edycja pól wyboru w wynikach wyszukiwania



Maciej_K_3105
17-01-2019, 10:48
Witam,
Mam następujące pytanie. Chciałbym dokonać edycji pól wyboru w wynikach wyszukiwania. Chodzi mi o pola zaznaczone strzałką na poniższym obrazku:
9520
Na razie nie mogę nigdzie znaleźć pliku w którym można byłoby edytować te pola pod rubryką ,,Wyszukaj tylko:". Będę wdzięczny za pomoc i wskazówki w wskazaniu mi pliku (wraz z podaniem konkretnej lokalizacji), który jest za to odpowiedzialny.

Jac
17-01-2019, 12:59
Chcesz wyłączyć wybrane?
Zaplecze -> Rozszerzenia -> Dodatki -> Narzędzia wyszukiwania -> Wybierz typ -> Search. I wyłącz te typy treści, w których nie chcesz wyszukiwania od frontu.

Maciej_K_3105
17-01-2019, 15:31
Chcesz wyłączyć wybrane?
Zaplecze -> Rozszerzenia -> Dodatki -> Narzędzia wyszukiwania -> Wybierz typ -> Search. I wyłącz te typy treści, w których nie chcesz wyszukiwania od frontu.
Chce zmienić nazwę jednego z pól wyboru. Chodzi mi tylko o wskazanie pliku, gdzie mogę tego dokonać.

zwiastun
17-01-2019, 22:33
Drogi Kolego! Skąd wiesz, że nazwę któregoś z tych pól można zmienić w pliku?
Źródłem nazw tych pól wyboru są nazwy komponentów. Nie sądzę jednak, że chcesz zmieniać nazwy komponentów. Ale skoro pytasz...
Nazwy komponentów zdefiniowane są w plikach językowych komponentów, tu wykorzystywane są najpewniej nazwy z plików com_nazwakomponentu.sys.ini. Ale musisz to przetestować, bo pewności nie mam.

siristru
18-01-2019, 11:49
Nazwy komponentów zdefiniowane są w plikach językowych komponentów

Lub wtyczkach do wyszukiwania. Zawsze też można użyć nadpisywanie języka... z tym, ze może się okazać, ze jest to nazwa np. komponentu i zmianie ulegnie wyświetlanie gdzie indziej również.

zwiastun
18-01-2019, 14:19
Słusznie @siristru: to stałe zdefiniowane w plikach dodatków. Można je bez obaw zmieniać, nie spowodują zmiany w innych miejscach