PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z menu poziomym



Adtom
18-01-2019, 09:00
Witajcie !!!

To mój pierwszy post i zaczęła się moja przygoda z Joomla która z dnia na dzień jest dla mnie coraz ciekawsza. Zawsze sceptycznie podchodziłem do Wordpressa i Joomla ale jak zacząłem pogłębiać temat to jestem pod wrażeniem.
Zrobiłem stronę i od razu poległem na małej głupocie. Dodałem sam dodatkową pozycję "Partner" nad stopką , sam nie w wiem czy dobrze to zrobiłem , ale jest wyświetla się to może jest ok. w tej pozycji dałem menu obrazkowe ale niestety... i tu jest ból. wyświetla się w pionie a nie w poziomie. Wpisywałem nav-pills i nic. Nie wiek gdzie leży błąd . I zgłaszam się do Was o pomoc. Mam i tak jeszcze dużo pytań odnosnie szablonów itp ale nie będę tutaj zaśmiecał tematu.

Pozdrawiam serdecznie i ogromnie liczę na pomoc fachowców.

Strona to : http://flojamo.test.flojamo.com

siristru
18-01-2019, 11:56
Dopisz w pliku CSS ROOT/templates/simpledesign/css/template.css


ul.nav.menunav-pills li {display: inline;}

W pliku, w linii 86 masz zdefiniowane display: inline ale dla ul nie li.

Adtom
18-01-2019, 12:27
Bardzo ale to bardzo dziękuję za pomoc. Działa :) jeśli mogę zapytać za co odpowiada ul a za co li. Będę wiedział na przyszłość. I jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam

siristru
18-01-2019, 13:13
<ul> to znacznik rozpoczynający listę nieposortowaną, jej zamykającym znacznikiem jest </ul>. ul = unsorted list.
<li> to znacznik otwierający pozycję na liście, jego zamykającym znakiem jest </li>. li = list item.