PDA

Zobacz pełną wersję : JoomLeague v3.0.23 - podwójne wyświetlanie i błąd z usuwaniem



bialy13
24-01-2019, 09:15
Nie mogłem znaleźć podobnego problemu na forum więc postanowiłem napisać.

Problem dotyczy JoomLeague.
W załączonych zdjęciach przedstawiam screnny z podwójnym wyświetlaniem zawartości. To akurat w niczym do tej pory nie przeszkadzało, bo mimo tego komponent działał prawidłowo.

W ostatnim czasie coś się "zepsuło" i największy problem mam np. z terminarzem w którym nie jestem w stanie usunąć żadnej kolejki - ani żadnego spotkania w danej kolejce. Nie działa przycisk "Usuń" ani "Wycofaj". Dodatkowo zauważyłem że na innych podstronach nie działa przycisk "Opublikuj".
9523
9524
9525

siristru
24-01-2019, 09:41
Ciekawe... problemy z przyciskami brzmią jak błąd skryptu js.
Włącz konsolę przeglądarki i zobacz czy sypie błędami (prawy przycisk na stronie i "zbadaj element").

Jeśli możesz - spróbuj odinstalować rozszerzenie i zainstalować ponownie.

JoomLeaguema własne forum wsparcia, czy pytałeś tam o ten błąd?

bialy13
24-01-2019, 10:13
Chyba musiałbym się zarejestrować na tamtym forum i spróbować. Nigdy nie potrzebowałem bo wszystko działało bez problemu.
Po włączeniu konsoli wyskakują jakieś wykrzykniki - ale szczerze powiem że nie wiele mi to mówi - na dole screen. Boje się że de-instalacja i ponowna instalacja wywali w błoto 10 lat pracy :]
9526

mjmartino
24-01-2019, 10:27
Są rozszerzenia którę usuwają po sobie zawartość w bazie danych.

Więc zrób kopie koniecznie.

siristru
24-01-2019, 10:35
Nie, no jasne, że zrób wcześniej kopię zapasową (czy o takich rzeczach trzeba wspominać? :) )

Załącznika niestety nie widzę - korzystaj proszę z tego by pokazywać zrzuty: https://snag.gy/

Myślę, ze na forum komponentu szybciej ci pomogą.. tak, trzeba się zarejestrować :)

bialy13
24-01-2019, 10:36
Mam kopie z początku stycznia.
Czyli sądzisz, że jakieś rozszerzenie bruździ?

siristru
24-01-2019, 11:07
Może nieprecyzyjnie się wyraziłem.

1. Wykonaj kopię (polecam Akeeba Backup) tego co masz teraz (czyli z błędem - zawsze to coś).
2. Usuń rozszerzenie i powiązane z nim dodatki.
3. Wyczyść cache Joomla
4. Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki.
5. Zainstaluj rozszerzenie ponownie
6. Sprawdź czy jest poprawa

Jest = fajnie :)
Nie ma = niefajnie, przywróć kopię z błędem

bialy13
24-01-2019, 13:49
Spróbuje na kopiach się pobawić (mam Akeeba). Napiszę też do "hostingowca" aby mi przywrócił kopię wcześniejszą.
Spróbuje w ten sposób. Bo widzę że innej metody nie ma.