PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuje dodatku



JakisCzlek
29-01-2019, 10:05
Witam,
poszukuje jakiegoś dodatku, ewentualnie podpowiedzi jak ruszyć następujący temat. Muszę zrobić sklep, który nie jest do końca sklepem. Otóż klient widziałby listę towarów, miał możliwość dokonania zakupu, jednak po kupnie nie byłby przenoszony na stronę dotyczącą płatności, albo szczegółów dostaw. On tylko wybiera co chce, potwierdza, a system wysyła do mnie maila, że dokonano zakupu i ja zajmuje się resztą. Dodatkowo byłoby fajnie, jakby towar automatycznie spadał z listy, jeżeli jego ilość wynosi zero.

siristru
29-01-2019, 14:21
To da się zrobić w sklepie. Sam używam Virtuemart.
Możesz, ustawić jeden domyślny rodzaj wysyłki i płatności (taki umowny bez kwoty) a następnie ukryć go w koszyku i procesie zakupu.
Czyli sklep zachował by wszystkie swoje możliwości - łącznie z kontrolą magazyny (trzeba oznaczać zamówienia z produktami jako zrealizowane bo inaczej nie będzie można kontrolować magazyny. Złożenie zamówienia tylko rezerwuje produkt).

Ale pewnie jest kilka możliwości z innymi komponentami.

Jola
30-01-2019, 20:47
Myślę, że można wybrać każdy sklep. Kwestia konfiguracji, np. ustawić jedną metodę wysyłki - np. odbiór osobisty, jedną metodę płatności - np. płatność przy odbiorze, ustawić jako domyślnie zaznaczone i np. ukryć w koszyku. Zmodyfikować komunikat po zakończeniu zamówienia i już.

siristru
30-01-2019, 21:26
@Jola: LOL to samo napisałem :D

JakisCzlek
13-02-2019, 11:33
To da się zrobić w sklepie. Sam używam Virtuemart.
Możesz, ustawić jeden domyślny rodzaj wysyłki i płatności (taki umowny bez kwoty) a następnie ukryć go w koszyku i procesie zakupu.
Czyli sklep zachował by wszystkie swoje możliwości - łącznie z kontrolą magazyny (trzeba oznaczać zamówienia z produktami jako zrealizowane bo inaczej nie będzie można kontrolować magazyny. Złożenie zamówienia tylko rezerwuje produkt).

Ale pewnie jest kilka możliwości z innymi komponentami.

Sprawdziłem Virtuemart. Otrzymałem efekt, który chciałem osiągnąć. Dzięki za pomoc.