PDA

Zobacz pełną wersję : [Rozwiązane] SP Page Builder - The content exceeds allowed limits.



radd
24-05-2019, 14:07
Witam
Mam problem ze wspomnianym komponentem w wersji 3.1 Pro.

Stworzony moduł SP PAge Builder na jednej ze stron nie robi mi żadnych problemów,
na drugiej jednak w przypadku, gdy przekroczę 20 rows zgłasza mi błąd:
Błąd
Zapisanie nie powiodło się z powodu następującego błędu: The content exceeds allowed limits.Z tego powodu wydaje mi się, że problem może leżeć po stronie Joomla.
Na oficjalnym forum, też niczego się nie dowiedziałem, więc pomyślałem, że wy Panie i Panowie moglibyście jakimś pomysłem.
https://www.joomshaper.com/forums/cannot-save-content-exceeds-allowed-limits

Nadmienię jeszcze iż to ten sam hostingodawca, jedyne co przychodzi do głowy to jakieś ustawienia w J, ale nie mam pojęcia gdzie szukać.

Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam.

siristru
24-05-2019, 21:52
4 dni temu na oficjalnym forum odpowiedziano żeby poczekać aż rozwiążą problem... zatem radzę czekać :)

radd
25-05-2019, 02:30
to akurat widziałem, ale wiem tez że czasem okazujecie się Panowie i Panie mądrzejsi,
dlatego zapytałem, a to że nie do końca to problem samego komponentu świadczy ów fakt,
że na jednej instalacji potrafię zrobić nawet 100 linijek, a na innej nie mogę 20, ale dziękuję za zainteresowanie.

siristru
25-05-2019, 15:20
Czasami tak bywa, ale w tym wypadku wygląda na to, ze przyjęli to jako błąd w swoim oprogramowaniu.

Jeśli na jednej instalacji działa a na drugiej nie to należy porównać ze sobą oba środowiska. Musi być jakaś różnica skoro ten sam komponent zachowuje się w inny sposób.