PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria



Habib
25-07-2019, 18:38
Witam

Czy istnieje jakiś moduł, który mógłbym zaimplementować, aby wyglądał jak na poniższej stronie?
Chodzi mi o galerię ze zdjęciami, po najechaniu na którą zmieni się podświetlenie i wyświetlą się napisy/link.

http://jems.pl/pracownia/partnerzy/

Pozdrawiam
H.

siristru
25-07-2019, 20:02
Nie wiem czy znajdziesz taką galerię ale na 100% jest możliwe aby tak przerobić widok w szablonie galerii JoomGallery by osiągnąć taki efekt.
W zasadzie w ten sposób można to zrobić w dowolnej galerii dostępnej dla Joomla która pozwala dodać obrazek, tytuł i opis.

Modyfikacja szablonu (wykorzystanie zmiennych z szablonu) + CSS i możesz coś takiego wykonać.

Niestety nie jestem w stanie podać gotowego rozwiązania - kodu - modyfikacja była by dość znaczna a stylizacja musi być dopasowana do danego projektu.

Bazyl
25-07-2019, 21:31
Cześć,

jeżeli to ma być jeden artykuł, a nie wiele galerii to wystarczy odpowiednio sformatowany html + css

siristru
25-07-2019, 21:42
No właśnie, to ma być galeria (w sensie komponent galeryjny) czy artykuły... albo jeden artykuł? Bo to ma znaczenie jeśli idzie o rozwiązanie.

Habib
25-07-2019, 21:51
Witam

Po pierwsze, dzięki za odpowiedzi :)

Ma to wyglądać tak jak w linku (mniej więcej), tylko każde zdjęcie lub tekst po najechaniu na zdjęcie, być odnośnikiem zewnętrznym np. do filmu na yt lub jakiegoś artykułu, albo też do artykułu na stronie.

A tak po prawdzie czy to będzie galeria, czy też artykuły (lub cokolwiek innego) to już ma mniejsze znaczenie.

Pozdrawiam
H.

siristru
25-07-2019, 21:57
Ma to wyglądać tak jak w linku (mniej więcej), tylko każde zdjęcie lub tekst po najechaniu na zdjęcie, być odnośnikiem zewnętrznym np. do filmu na yt lub jakiegoś artykułu, albo też do artykułu na stronie.

Czyli tak jak napisał Bazyl - po prostu kod html z odpowiednim CSS.