PDA

Zobacz pełną wersję : problem z formularzem kontaktowym i...



mrok661
03-04-2007, 05:29
Witajcie...działam na joomli jakiś czas, ale utknąłem na dwóch kwestiach i ani rusz, więc - pomożecie?!
po pierwszenie po zarejestrowaniu nowy użytkownik nie dostaje maila zwrotnego (choć u mnie-adminapojawia się już jako użytkownik):)
po drugie w formularz kontaktowy, po wypełnieniu, pyta czy dane są prawidłowe i...nie wysyła wiadomości:mad:
z góry wielkie dzięki

Rybik
03-04-2007, 16:22
po czwarte przeczytaj regulamin

mrok661
03-04-2007, 19:33
o rany a po co te uszcypliwości - trochę wyrozumiałości (o czym też jest zresztą mowa w regulaminie), a z ilością problemów się nieco rozpędziłem, gdyż wydaje mi się, że mają one chyba jakiś wspólny mianownik - ale może się mylę i dlatego o pomoc proszę

zwiastun
03-04-2007, 22:25
po piąte
To nie uszczypliwości, tylko prośba czy wskazówka administratora (czytaj, jak chcesz)
Po szóste, ja już np. trochę niedowidzę, i jak mam czytać - sory za wyrażenie - bazgroły - choć napisane na komputerze, ale niepoprawione, posklejane wyrazy i napaćkany tekst, tak, jakbyś nie miał [ENTERA] na swej klawiaturze, to mimo dobrej woli po trzecim byku przestaję dalej czytać. Chcesz pomocy, daj się zrozumieć bez niepotrzebnego wysiłku!

mrok661
04-04-2007, 05:34
ok wskazówki przyjęte, spróbuję jeszcze raz
problem polega na tym, że po rejestracji użytkownik nie otrzymuje maila zwrotnego mimo informacji o nim na koniec rejestrowania się
w systemie admina natomiast wszystko gra, pojawia się nowy użytkownik, można mu przydzielić odpowiednie uprawnienia tylko że gość o tym nie wie
może teraz jakaś mała sugestia?