PDA

Zobacz pełną wersję : sekcja | kategoria | podkategoria



hardcorebaby
03-04-2007, 09:14
Witam wszystkich:)
Zaczelam robic strone, na ktorej niewystarczajace wydaje sie byc segregowanie artykulow w standardowy sposob (sekcja -> kategoria -> artykuly). Przydalby mi sie jeszcze przynajmniej jeden stopien zagniezdzenia (sekcja -> kategoria -> podkategoria -> artykuly).
W zwiazku z duza iloscia artykulow do najglebszych kategorii, nie chce robic osobnego artykulu ze spisem linkow do artykulow z podkategorii. zamiast tego probuje wpasc na pomysl, jak wrzucic spis kategorii (razem z podkategoria) w postaci listy, tabeli, czegokolwiek. priorytetem jest to aby wszystko zebrac na jednej stronie.

probowalam zrobic nastepujaca strukture:

sekcja 1
kategoria 1
- artykul 1
- artyluk 2
kategoria 2
- artykul 1
- artykul 2
podkategoria 1
- artykul 1
- artykul 2
kategoria 3

sekcja2
...


zdecydowalam sie zamiast kategorii2 zrobic nowa sekcje i wszystko byloby ok gdyby nie to, ze nie potrafie uwzglednic spisu artykulow z nowej sekcji (z kategoriami i artykulami) jako nowej kategorii (z artykulami) w sekcji pierwszej.
Mam nadzieje ze dokladnie opisalam moj problem:) licze na pozytywne rozwiazanie mojego problemu

zwiastun
03-04-2007, 22:20
Problem opisałąś dokładnie. Ale niedokładnie poczytałaś chyba o strukturze treści w Joomla!
Sekcje
Kategorie
Artykuły

I innej możliwości nie ma
Pobaw się kombinacją wielopoziomowego menu i podłaczeniem kategorii artykułow do coraz niższych poziomów

majdyk
09-08-2007, 13:14
Witam
Mam generalnie tą sama zagwostkę.

Oglądałem sobie stronkę zyjemypodlasiem.pl i tam jest coś takiego zrobione.

Czy jest jakiś pomysł żeby osiągnąć taki efekt?