PDA

Zobacz pełną wersję : Materiał Statyczny



Lordzik
03-04-2007, 14:27
Witam !
Jako początkowy user JOOMLA nie mogę sobie poradzić z następującym problemem. Próbuje stworzyć materiał statyczny. Wpisuje tytuł później skrócony tytuł. Pod tym mam przyciski do formatowania tekstu a poniżej ramka do wpisania tekstu. Mój problem polega na tym, że nie mogę nic wpisać do tej ramki. :confused: Czy ktoś z Was ma jakieś sugestie ? Dziękuje

stone
03-04-2007, 20:54
Jaka wersja Joomli?
Jaki edytor?
Czy tak samo jest w zwykłych artykułach?
Czy tak samo jest pod różnymi przeglądarkami?

Lordzik
03-04-2007, 22:54
Stone chyba ostatnie Twoje pytanie będzie jak najbardziej na czasie gdyż sprawdzałem z kumplem na 2 różnych kompach i u niego działoło u mnie nie. Przez przypadek doszliśmy do wniosku, że jedyną różnicą jaka między nami była to rodzaj przeglądarki. Kumpel używa IE 6.0 ja natomiast 7.0 i śmiem twierdzić, że pod IE 7.0 Joomla w wersji 1.011pl+łatka nie działa czasami (patrz materiał statyczny i brak możliwości wpisania tekstu) Sprawa na tym się nie kończy dlatego, że dopiero znalazłem wyjście z sytuacji używając Firefox-a w wersji 2.0.0.3 mogłem spokojnie póki co dalej pracować na Joomli. Dziwne to ale prawdziwe. Coś ten IE 7.0 ma w sobie, że nie dokońca jest kompatybilny z Joomlą.