PDA

Zobacz pełną wersję : bk multithumb - problem z działaniem



rico89
26-09-2019, 11:37
Witam, mam problem z ustawieniem dodatku. Z tego co zrozumiałem to po instalacji dodatek sam wyszukuje zdjęcia i tyle. Zainstalowałem, włączyłem i niestety nic się nie dzieje.

Chciałbym po prostu po naciśnięciu małego zdjęcia, powiększyło się do większego rozmiaru.

Strona: gokkrasnosielc.pl

siristru
26-09-2019, 12:03
Chodzi o ten dodatek? https://extensions.joomla.org/extension/bk-multithumb/
Poprawnie go skonfigurowałeś?

Twoja strona jest zamknięta - nic nie da się zobaczyć.

A na stronie autora też nie działa :)

rico89
26-09-2019, 12:25
Tak, dokładnie ten dodatek :) Sorry strona już jest otwarta

rico89
26-09-2019, 13:07
Niby dodatek działa, ale po zmianie parametrów nic kompletnie się nie dzieje. Po kliknięciu na zdjęcie pokazuje się tylko jakaś miniatura zdjęcia i nie mogę tego zmienić

siristru
26-09-2019, 14:11
Co rozumiesz przez:


po zmianie parametrów nic kompletnie się nie dzieje.

Co konkretnie zmieniasz?


Po kliknięciu na zdjęcie pokazuje się tylko jakaś miniatura zdjęcia i nie mogę tego zmienić

Po kliknięciu w miniaturę pojawia się większa wersja obrazka. I to działa. proszę opisz konkretnie co jest nie tak. Dodaj też obrazujące zrzuty ekranu.

rico89
26-09-2019, 14:33
Nie wiem co poszło nie tak, ale najpierw wyłączyłem opcje bloga i inne i zaczęło działać. Teraz jak wrzuciłem zdjęcie do innej zakładki w menu to zniknęło. Wyłączyłem dodatek i teraz jest już dobrze.

Przy okazji jeżeli można w tym temacie zapytać to jak dodać tekst obok obrazka? Chcę żeby obraz był po prawej stronie i tekst po lewej obok obrazka. W starszej joomli były do tego opcję, a tu mam problem

siristru
26-09-2019, 15:03
No to nie rozumiem - działa czy nie?

Chodzi o opływanie obrazka tekstem? Podczas edycji artykułu klikasz na obrazek. W panelu narzędzi klikasz na ikonkę obrazka i tam szukasz wyrównanie obrazka (lewo, prawo).
Jeśli nie ma tego w twoim edytorze to polecam JCE EDitor.