PDA

Zobacz pełną wersję : [Rozwiązane] Zmiana opisu podkategorii



lelo7
05-11-2019, 09:06
Witam. Dostałem zlecenie od szefa, aby uaktualnić istniejącą stronę http://www.poreba-docieplenia.pl/galeria. No i niestety napotkałem problem. O ile poradziłem sobie z utworzeniem nowych zakładek i dodaniem w nich zdjęć, o tyle nie mogę dać rady, wydawałoby się z prostą rzeczą, a mianowicie zmianę opisu podstrony w kategorii "GALERIA". Na stronie www, po wybraniu zakładki "GALERIA" otwiera się tytuł: "Galeria z realizacji wykonanych w latach 2007 - 2016". Muszę zmienić lata na "2007 - 2019". Ktoś pomoże? Pozdrawiam.

siristru
05-11-2019, 14:49
Dziwnie to masz zrobione. Bo używasz JoomGallery - bardzo dobrego komponentu galeryjnego. Ale w kodzie widzę, ze jest osadzony przy pomocy Components Anywhere:
https://www.regularlabs.com/extensions/componentsanywhere

Czyli osadzasz galerię w artykule?

No to wtedy ten twój tytuł to tytuł artykułu w którym osadzona jest galeria. Poszukaj artykułu o takim tytule.

Ale to zrobione jest bezsensu - po co wstawiać galerię do artykułu skoro można normalnie podpiąć ja do pozycji w menu? Tylko po to by uzyskać ten tytuł? A przecież wystarczy w galerii utworzy kategorię o takim tytule, następnie w niej utworzyć podkategorie z datami a w nich kolejne podkategorie z ostatecznymi tytułami. Wtedy w menu linkuje się kategorie nadrzędną.

lelo7
05-11-2019, 15:18
Może i dziwnie - nie mam pojęcia o tworzeniu stron www. Strona została stworzona, chyba 2014, roku na zlecenie. Teraz szef wrzucił mi jej aktualizację i właśnie nie mogę sobie poradzić z tym tytułem galerii. Sprawdziłem w Artykułach i niestety nie znalazłem tam takiego. Natomiast mam artykuł "Galeria", ale niestety tam zapisu o treści "Galeria z realizacji wykonanych w latach 2007 - 2016" nie odnajduję. Treść w artykule Galeria to:
"<p> <span style="color: rgb(137, 137, 137); font-family: Lato, sans-serif; font-size: 16px; line-height: 22px;">Galeria w przebudowie...&nbsp;</span><span style="color: rgb(137, 137, 137); font-family: Lato, sans-serif; font-size: 16px; line-height: 22px; text-decoration: underline;">[Aktualizacja z dnia 2014-10-30 godz. 5:06]</span></p>"
Pozdr.

- - - Updated - - -

Witam ponownie. Temat można zamknąć.
Opis, o którym powyżej został poprawiony. Nie wiem przez kogo, czy przez Ciebie siristru, czy przez twórcę strony do którego pisałem w godzinach rannych.
W każdym bądź razie dzięki.

siristru
05-11-2019, 15:25
LOL, nie przeze mnie :)

lelo7
05-11-2019, 15:35
Ale, dzięki za zainteresowanie i pozdrawiam.