PDA

Zobacz pełną wersję : Jakiego modułu użyć ?



zyraf
04-04-2007, 12:18
Potrzebuję jakiegoś modułu, który wyświetli mi powiedzmy trzy miniaturki pliku (screenshots) i da możliwość pobrania pliku.

Czy DocMan / Remository oferuja takie mechanizmy - tzn. czy dają możliwość załaczenia miniaturek ?

mykolas
10-04-2007, 14:33
W "Remository" jest taka możliwość, pozdrawiam

zyraf
11-04-2007, 13:35
W "Remository" jest taka możliwość, pozdrawiam

super. mam więc zainstalowane Remository, ale gdzie mam ustawić miniaturki dla wgranych plików to nie mam zielonego pojęcia. ten projekt nie ma żadnego pomocnego helpa... wygoglowałem kilka stron, które używają Remository, i faktycznie, można ustawić wyświetlanie miniaturki, tylko - JAK ?

mykolas
11-04-2007, 20:05
Witam sprobuje pomoc w ten sposób, że napisze jak ja to robie. Czyli tak wrzucam plik na serwer do katalogu "downloads", natomiast miniaturkę która ma być wyświetlana do katalogu np: "images", nastepnie z poziomu panelu administratora wybieram po kolei Komopnenty --> ReMOSitory --> Przypisz niepodlinkowane pliki. Dalej wybieram plik który mam opublikować na stronie czyli wybieram kategorie, opis, nazwa pliku aż dojdziesz do "Wyglądu" i tu właśnie należy podać "ścieżkę" do miniaturki. Pozdrawiam

zyraf
18-04-2007, 08:03
... Dalej wybieram plik który mam opublikować na stronie czyli wybieram kategorie, opis, nazwa pliku aż dojdziesz do "Wyglądu" i tu właśnie należy podać "ścieżkę" do miniaturki. Pozdrawiam

do tego etapu doszedłem bez problemu po Twoim opisie, zresztą wcześniej też to próbowałem zrobić.

ale w którym miejscu wpisać ścieżkę do grafik opisujacych plik (i w jakim formacie), gdy mam do wypełnienia taki formularz jak poniżej. czy należy wypełnić pole "Opis: Maks. 300 znaków" - tam jest do wstawienia znacznik {mosimage}... czy o to ci chodziło ?

mykolas
09-05-2007, 12:25
Witam z tego co widze na zalaczonym foto przez Ciebie to faktycznie nie masz mozliwości dodania miniatury, Jaka masz wersje tego komponentu? Ja mam wersje 3.24 i jest taka mozliwosc dodania miniatury.(wersji 3.24 miedzy "Strona WWW" a "Ikonka" jest "Wygląd" gdzie podajesz sciezke do pliku z miniaturka, Pozdrawiam