PDA

Zobacz pełną wersję : O CO CHODZI?



czeneka
15-02-2006, 01:05
Wyskoczyło po instalacji o co chodzi? DZIĘKI


Warning: main(/home/stasiek/public_html/includes/phpInputFilter/class.inputfilter.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/stasiek/public_html/includes/joomla.php on line 77

Fatal error: main(): Failed opening required '/home/stasiek/public_html/includes/phpInputFilter/class.inputfilter.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/stasiek/public_html/includes/joomla.php on line 77

stone
15-02-2006, 08:56
Brak pliku na serwrze /home/stasiek/public_html/includes/phpInputFilter/class.inputfilter.php

Sprawdz czy taki plik istnieje i czy nazwa jest taka jak w komunikacie, jezeli to wgraj go jeszcze raz

I przy okazji polecam zapoznanie sie z nowym ogłoszeniem http://forum.joomla.pl/forum/announcement.php?f=2&a=2

czeneka
15-02-2006, 12:50
No więc taki plik istnieje na serwerze podmieniałem go i nadal nie chodzi. Sorki za tego posta i nie zapoznanie się z regulaminem byłem załamany wrzucałem joomla z godzine i nic nie chodzi po prostu sie wkurzyłem.

stone
15-02-2006, 12:57
Co do regulaminu to umieściłem go już po Twoim poście więc sie nie przejmuj, tylko tak na zaś,
Natomiast co do pliku to jeszcze sprawdz nazwe katalogu w jakim sie on znajduje bo z komunikatu błędu wynika iż ma on w nazwie duże litery a moze na serwerze jest tylko małymi