PDA

Zobacz pełną wersję : wyswietlanie artykulow kategorii



codziennie
04-04-2007, 15:24
witajcie,
mam nastepujace pytanie,
gdzie zmodyfikowac sposob wyswietlania zawartosci kategorii , zeby wyswietlal sie artykul - a nie lista z artykulami jeden pod drugim.

w tej chwili jest tak , ze jest opis kategorii i pod nia w tabelce kolejne artykuly z filtrem , kolejnoscia itd.

chcialbym sie tego pozbyc a zamiast tego zeby byly artykuly wylistowane jeden pod drugim z calym wstepem (intro ) zaprezentowanym.

robie strone o podrozach , i wyglada to tak , ze jest menu "podroze" po wejsciu w ta pozycje mam liuste kategorii, ktore sa nazwami panstw ktore sa opisywane - np. chorwacja , norwegia - to sa kategorie - to jest w porzadku mam jedna kategorie pod druga z opisem krotkim. i teraz chcialbym, zeby po wejsciu w kategorie - powiedzmy chorwacja - listowalo artykuly z trescia jeden pod drugim - artykulami beda dni wyprawy czyli


podroze (sekcja)
chorwacja (kategoria)
- dzien pierwszy (opis plus obrazki po prawej stronie)
-dzien drugi (opis plus obrazki po prawej stronie)
-dzien trzeci (opis plus obrazki po prawej stronie)

moze macie jakis pomysl jaki zastosowac ewentualnie komponent do uzyskania czegos takiego .
jezeli ktos bylby zainteresowany moge pokazac projekt jak mialoby to wygladac na maila.

pozdrawiam Was.

zwiastun
04-04-2007, 16:46
Poczytać Mistrzu o typach pozycji menu. Masz ich 20 do dyspozycji. Tabela artykułów z kategorii jest tabelą artykułów z kategorii, a nie blogiem artykułów. To co chcesz zrobić, to inny typ pozycji menu

codziennie
04-04-2007, 17:08
wiem wiem , gdyby chodzilo o menu no to sprawa jasna ,
natomiast w menu jest tylko sekcja , kategorie nie beda w menu.
takze nie wiem czy gdzies sie gubie czy czegos nie lapie.

w menu mam sekcje - podroze, nie mam kategorii w menu.

wiec zeby uzyskac efekt wylistowania kategorii z opisami . w menu ustawilem na sekcji - Wykaz - Sekcja artykułów - i po wejsciu w ta pozycje menu ladnie mi pokazuje kategoria1 (ilosc pozycji) , kategoria2(ilosc pozycji) - teraz klikam w kategorie jeden i mam opis kategorii plus ta tabelke artykulow z kategorii, ktorej nie chce.

pomoz jesli gdzies cos gubie w tej logice , byloby dobrze gdybym wlasnie mogl ustawic ze po kliknieciu w sekcji artykulow - na kategorie wyswietlaloby blog artykulow, tyle ze bez wrzucania kategorii w menu.

pozdrowki i dzieki za odzew Mistrzuniu

zwiastun
04-04-2007, 19:54
głóna pozycja menu: blog
podmenu - tabela kategoria artykułów
podmenu - tabela kategoria artykułów

kategorie nie beda w menu.
Nie da się zjeść ciastka i miec ciastko

codziennie
04-04-2007, 19:59
nie wiem czy ja czegos nie rozumiem , czy Ty.:confused:
moze pisze niezrozumiale, albo nie rozumiem lakonicznych odpowiedzi -
chodzi mi o to , ze nie ma byc podmenu - w menu jest tylko sekcja i tak ma byc. kategorie nie maja byc umieszczone w podmenu.

pozdrawiam .

(edit) ps. teraz dopiero doczytalem o ciastku, czyli po prostu tak sie nie da?