PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z galerią sigplus



igorczarnowo
16-04-2020, 19:57
Witam od wielu lat korzystam z galerii SIGPLUS jeszcze do wersji sigplus-1.5.0.276 wszystko było elegandzko, ale po aktualizacji już do nowszych wersji mam duży problem. Dodam ze to dzieje się na każdej joomla jakiej mam zainstalowaną. A mianowicie do wersji sigplus-1.5.0.276 wgrywałem wszystkie zdjecia na raz tj. np. 10 zdjęć do katalogu galleria i sigplus działało bez problemu. po aktualizacji do nowszej wersji za każdym razem jak dodam chodziaż dwa zdjęcia na raz mam błąd 502 Bad Gateway nginx dzieje sie tak w momencie kiedy dodam wiecej niż jedno zdjęcie. Teraz muszę dodawać każde zdjęcie pojedyńczo , mało tego po wgraniu zdjęcia muszę odświeżyć stronę na froncie bo inaczej znowu błąd 502 Bad Gateway nginx , usunę zdjęcie którego nie odświeżyłem wgram na nowo , odświeżę i działa, jest to strasznie uciążliwe. Zna ktoś rozwiązanie tego problemu?

siristru
16-04-2020, 21:53
Już któryś raz na forum jest post z problemami z sigplus... może czas spróbować czegoś nowego?
Polecam JoomGallery - nigdy nie miałem z nią problemów.
Wiem, że to nie jest rada rozwiązująca problem sigplusa... ale na pewno z sigplusem :)

EDIT

A co do błędu, nie koniecznie musi być związany z sigplus:
https://jchost.pl/blog/blad-502-bad-gateway/

Spróbuj innej sieci (np. komórka) lub przeglądarki.