PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki odtwarzacz do transmisji online z Youtube i stacji radiowych



Grzegorz_n
20-04-2020, 16:49
Witam Szanownych Forumowiczów :)

Bardzo proszę zorientowanych w temacie o pomoc :)


Potrzebuję zainstalować odtwarzacz do transmisji online z Youtube, który obsługuje URL o konstrukcji:
https://www.youtube.com/embed/live_stream?channel=UCKAtPxfE2RAHSCwDABMMeAg

oraz

odtwarzacz do transmisji stacji radiowych online URL o konstrukcji:
http://s1.slotex.pl:7038/;stream/1

W ramach wyjaśnień.
Ww linki są przypadkowe.
W aktualnych czasach najprościej znaleźć właśnie takie.

Zainstalowałem kilka takich odtwarzaczy i żaden nie chce współpracować z Youtube o takim URL.
Playery radiowe też odmawiają posłuszeństwa.
Próbowałem:
RAR Radio
Flexible Radio Player
Shoutcast Radio Player
DI Online Radio
HoiCoi Radio
XMovie

Jplayer nie ma pliku xml i nie da się go zainstalować.

Może ktoś wie jakie sprawdzone playery można zastosować???

Dziękuję za każde info :)

nikszal
22-04-2020, 12:07
Zainstalowałem kilka takich odtwarzaczy i żaden nie chce współpracować z Youtube o takim URL.
Playery radiowe też odmawiają posłuszeństwa.

A ja niczego nie instalowałem, prócz edytora JCE i kanały live z YouTube odtwarzają się bez problemu. Podobnie jest z kanałem radiowym. Sprawdź (https://test.nowasol.srv2.zetohosting.pl/youtube).
Teraz panuje tam kakofonia, bo wszystkie odtwarzacze ustawione są na autoodtwarzanie.

- - - Updated - - -

Grzegorz_n
22-04-2020, 15:00
Sprawdziłem. Faktycznie śmiga aż miło.
A możesz mi napisać jakiej składni używasz do Youtuba i radia?

Grzegorz_n
22-04-2020, 17:59
To znaczy video działa radio nie działa - u Ciebie.

Jakiej opcji w JCE używasz do wklejenia linków?
Czy trzeba instalować JCE Media Box?

No u mnie nawet video nie działa.

nikszal
22-04-2020, 23:07
To znaczy video działa radio nie działa - u Ciebie.

Czyżby? Wróciłem z pracy, odpaliłem swoją stronę i wszystko jest OK. Dwa odtwarzacze z kanałów YouTube i kanał radiowy pracują poprawnie.

Używam edytora JCE w wersji Pro, więc mam również Mediabox. O ile pamiętam wersja podstawowa również zawiera ikonkę do dodawania mediów. Klikasz w nią. otwiera się okno, do którego wklejasz link skopiowany z Youtube (i nie tylko z niego). Możesz zmienić wielkość odtwarzacza zmieniając szerokość. Wysokość dopasuje się proporcjonalnie.


No u mnie nawet video nie działa.

W pierwszej kolejności przyjrzyj się konfiguracji swojej przeglądarki. AdBlock, Ghostery i tym podobne bolokery nie ingerują w to, co widzisz na swojej stronie? U mnie nawet antywirus blokuje elementy śledzące i reklamy. Dlatego na swoich stronach adresy te wrzucam do "zaufanych" i nie mam problemu. To, że u Ciebie video nie działa nie wiele wyjaśnia, bo co to znaczy "nie działa"? Nie ma okna odtwarzacza?

Możemy tak dyskutować, ale lepiej byłoby, gdybyś wrzucił link do swojej strony. Wówczas przynajmniej widać by było, że rzeczywiście nie działa i co nie działa.
W razie czego do południa jestem dostępny na PW.
Pozsdrawiam

terra
11-05-2020, 12:00
MediaBox działa również w wersji Core, czyli darmowej.