PDA

Zobacz pełną wersję : Jak dodać tag do sekcji head



slomers
19-06-2020, 08:52
Cześć,

Używam frameworka ef4 od joomla monster. Mogę dodać tag śledzenia w pozycji szablony (od zaplecza), w panelu frameworka to wiem, ale to jest ogólny dla strony. A ja chciałbym inny tag dla jednej podstrony w celu mierzenia konwersji. Jak dodać ten tag do tej jednej konkretnej podstrony?

Gall Anonim
19-06-2020, 09:59
Najprościej bez kombinowania i instalacji kolejnych dodatków uzyskasz ten efekt poprzez sklonowanie stylu szablonu i przypisaniu go do tylko do tej podstrony - jeżeli jest to artykuł możesz zawsze stworzyć element menu z tym artykułem i ukryć jego widoczność w widoku menu poprzez właściwą konfigurację elementu.
Pozdrawiam

slomers
19-06-2020, 11:46
Dziękuję, to rzeczywiście jest pomysł z kopią szablonu. Ale nie bardzo rozumiem, gdzie mogę wpisać skrypt w head w opcji menu? Bo rozumiem, że to drugi sposób? Czy tylko rozwinięcie myśli pierwszego?

Gall Anonim
19-06-2020, 12:06
- Rozwinięcie pierwszego. Nie wiem do jakiego elementu potrzebujesz konwersji - więc na wszelki wypadek napisałem jak to zrobić chociażby dla 1 artykułu ponieważ kopia stylu musi być przypisana do elementu menu :-)

slomers
19-06-2020, 12:25
Ok, to rozumiem :) Dziękuję :)

Frodoo
26-06-2020, 13:43
Spróbuj może moduł "Blank module" - jest darmowy. Za jego pomocą możesz dodać html na stronę, ale także ukryć moduł (tytuł) i wstawić js i css. Ciebie zapewne będzie interesować zakładka "HTML ( + some scripts etc)". Można moduł wtedy ustawić na jednej stronie.

slomers
26-06-2020, 14:07
Spróbuj może moduł "Blank module" - jest darmowy. Za jego pomocą możesz dodać html na stronę, ale także ukryć moduł (tytuł) i wstawić js i css. Ciebie zapewne będzie interesować zakładka "HTML ( + some scripts etc)". Można moduł wtedy ustawić na jednej stronie.

Dziękuję - spróbuję :)