PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z szablonem



kamilow2005
30-06-2020, 10:21
Witam mam gorącą prośbę ściągnąłem sobie darmowy szablon https://diablodesign.eu/dd-clinic-100 i chciałem na dole strony co jest napis 2020 Clinic. All Rights Reserved. zmienić na swoją nazwę. W jakim to będzie plików proszę o pomoc dziękuję i pozdrawiam.

siristru
30-06-2020, 10:53
Kod:


<?php echo date("Y");?> <?php echo $document->params->get('footer1'); ?>. All Rights Reserved.


Występuje w kilku plikach ale nie musisz w nich grzebać. Z pliku templateDetails.xml wynika, że jest to wartość z pola konfiguracji szablonu:


<field name="footer1" type="text" default="Clinic" size="50" label="Site name" description="footer site name"/>

Zatem wejdź w ustawienia szablony Zaplecze -> Rozszerzenia -> Szablony i kliknij swój szablon. Szukaj pola "Site".

kamilow2005
30-06-2020, 12:07
witam ale mi chodzi napis na dole co wyjeżdża jak się załaduje strona 2020 Clinic. All Rights Reserved.
Znalazłem w podglądzie źródła strony w firefoxie ale nie pokazuje mi w jakim to pliku <p class="bd-textblock-42 animated bd-animation-33 bd-no-margins bd-content-element" data-animation-name="lightSpeedIn" data-animation-event="scroll" data-animation-duration="1000ms" data-animation-delay="0ms" data-animation-infinited="false" style="">
2020 Clinic. All Rights Reserved.

</p>

siristru
30-06-2020, 13:25
I nie pokaże w jakim to pliku :) Bo inspektor pokazuje tylko w relacji z klasami czyli plikami css.
Po kształcie wnoszę, że to to samo co opisałem. Czy sprawdziłeś ustawienia szablonu, tak jak wspomniałem?