PDA

Zobacz pełną wersję : problem z MisterEstate



anmikon
05-04-2007, 18:08
Zainstalowałem komponent i moduł MisterEstate 1.0.3
Nie mogę zamieszczać zdjęć obiektów, mimo prawidłowego wgrania plików w formacie .jpg i .png do katalogu: /component/com_estateagent/pictures/
Dzięki za podpowiedzi

sogo
06-04-2007, 14:12
jak te pliki wgrywałeś?
pozdr.

anmikon
06-04-2007, 14:48
pliki MisterEstate 1.0.3 poprzez panel Admina ->Instalatory -> komponenty/moduły
Instalacje przebiegły poprawnie, co potwierdzone było komunikatami.
pozdrawiam

anmikon
06-04-2007, 14:56
wgrywałem przez ftp do wskazanego katalogu programem Krusader.
I wiem, że tam się znajdują. natomiast komponent ich nie widzi.
pzdr

palixmp
13-04-2007, 22:55
Ja mam ten sam problem:( Chodzi mi najbardziej o funkcję, aby z panelu sterowania mozna było wgrywać fotki, bo klient niechce bawić sie w jakieś wgrywanie przez FTP. Macie jakies rozwiazanie na to? Podobno był taki błąd, bo cośtam było z plikiem, ale ja dzisiaj ściagałem instale z tej strony, więc powinno być naprawione, a nie jest, no chyba że ja coś źle robie:(
A drugi błąd to taki że w IE nie wyświetla mi w menu w ogóle katergorii:( W FF wszystko działa.
Proszw o pomoc:)

palixmp
16-04-2007, 09:56
Rozwiązałem problem, więc podziele sie doświadczeniem:)
Jesli chodzi o upload fotek, to wystarczy ściagnąc wersje MisterEstate 1.1.0, jest po ang, ale zrobięm tłumaczenie na polski (nie w 100%, ale prawie wszystko jest po polsku) i już proglem rozwiązany:)
Pisałem też, ze mi inaczej wyświetla w IE niż w FF, to była wina szablonu, więc jakbyście takie coś napotkali to popróbójcie z innym szablonikami:)
Pozdrawiam