PDA

Zobacz pełną wersję : Wykaz Sekcja artykułów a data modyfikacji



kusyp
05-04-2007, 23:08
Witam!
Mam Wykaz Sekcja artykułów i chciałbym mieć w tym wykazie prócz daty utwozenia, autora, ilości odsłon również ostatnią modyfikację. Czy ktoś ma jakiś pomysł jak to uzyskać???

Pozdrawiam

kusyp
09-04-2007, 23:07
Widzę że to nie takie proste!

zwiastun
09-04-2007, 23:13
A ostatnią modyfikację czego?

kusyp
09-04-2007, 23:37
Ostatnią modyfikację artykułu. Mogę w wykazie sekcji mieć: Data Tytuł pozycji Autor Odsłony
a chciałbym mieć jeszcze kolumnę z ostatnią modyfikacją danego artykułu. Po otwarciu artykułu mam datę powstania i modyfikacji (jak sobie to włączę) ale nie o to chodzi.

zwiastun
09-04-2007, 23:42
Ja tam nie wiem. Ty możesz, ale ja nie mogę. W wykazie SEKCJI nie ma takich informacji, o jakich piszesz. Są w widoku tabela - kategoria artykułów. I nie pisz mi przypadkiem, że termin to drobiazg - to są kwestie techniczne, więc wypada ściśle nazywać rzeczy, tak jak się nazywają.
Musiałbyś wyedytować plik /components/com_content/content.html.php i zmodyfikowac.

kusyp
10-04-2007, 00:08
Termin to oczywiście nie drobiazg. Właśnie sprawdziłam. Mam w mainmenu założony link który jest opisany jako :TYP - Tabela sekcja artykułów. Miałeś rację - precyzyjnie to się nie wyraziłem. Sorki za zamieszanie (pisałem z pamięci zamiast sprawdzić dokładnie). Wyedytować plik - niby proste ale... nie do końca dla mnie... może jakaś podpowiedź?

zwiastun
10-04-2007, 01:46
Nie będzie podpowiedzi. Nie wiesz, nie zrobisz. Może ktoś będzie potrzebował podobne rozwiązanie, zrobi i udostępni. Albo poproś kogoś, kto się na tym zna i zrobi to dla Ciebie albo zleć.