PDA

Zobacz pełną wersję : Sklep z historią zamówień



Dibo
06-04-2007, 01:19
Chce założyć sklep internetowy, ale taki żeby aby cokolwiek kupić to trzeba założyć na mojej stronie konto, czyli standardowo jak to w joomli jest moduł logowania itp. Najważniejszą rzeczą jest to aby użytkownik miał wgląd do swoich zamówień. Chce tablicę do której sklep dodaje rekordy lekko zmodyfikować, dodać pole ze statusem, piszę małą aplikację windowsową łączącą się z bazą dla osoby która będzie zajmowała się rozsyłaniem zamówień, tak żeby mogła na bieżąco ustalać status zamówień a klienci mogli śledzić stan swego zamówienia. Co do sposobu płatności jest to dla mnie obojętne, ważne żeby można było to wyłączyć (żeby sklep nie wymagał jakiś kont i loginów paypal), bo nieuniknione że zamówienia będą realizowane wyłącznie w formie wystawianych aukcji na allegro (przy okazji werbowanie nowych klientów bo będą to wyroby prosto od producenta ;) a po drugie z własnego doświadczenia - nie wpłacam pieniędzy na konta małych nowo powstałych sklepów). Czyli reasumując, standardowy sklepik który dodaje tylko zamówienie do bazy z historią zamówień użytkownika + opcjonalnie jakiś system płatności. Jest w ogóle taki komponent?

Edit:
Zainstalowałem komponent VirtueMart. Temat do zamknięcia <modli się do tego komponentu> :) . Ma nawet statusy zamówienia...Joomla rulezzzzz ;)