PDA

Zobacz pełną wersję : Nie można dodać nowej sekcji artykułów



freeq111
06-04-2007, 09:27
Mam problem z dodaniem nowej sekcji.Gdy wpisze nazwe sekcji i te inne ****************************ki to daje zapisz. lecz nic sie nie dzieje :mad:. Próbowałem tez dac inne przyciski i tez nie dzialaja:mad:. W czym moze byc problem??

Araym
07-04-2007, 01:32
Twoja przeglądarka ma problemy z obsługą Javy... wiem bo sam miałem ten problem.

kai
12-04-2007, 17:03
Mam taki sam kłopot. I żeby było śmieszniej sprawdzałam pod wieloma przeglądarkami - i nic. Po prostu nic się nie dzieje. Nie wraca do poprzedniego menu, nie pokazuje żadnego komunikatu, ani wypchaj się, ani... nic :(.
Może ktoś coś jest w stanie doradzić?

mma-rawicz
18-10-2008, 13:32
Miałam dokładnie ten sam problem. Długo szukałam odpowiedzi, już nawet chciałam odinstalować joomlę z serwera :)
Na szczęście udało mi się znaleźć rozwiązanie, oto link do strony którą znalazłam przez google:
http://tinymce.moxiecode.com/punbb/viewtopic.php?pid=16946

Dla nieznających angielskiego, przetłumaczę o co chodzi:
Musicie znaleźć plik tiny_mce_gzip.php , otworzyć go w edytorze tekstu i zmienić następującą linię kodu (linia 103)

$content .= getFileContents("plugins/" . $plugin . "/langs/" . $lang . ".js");

</pre>Na taką:

if (file_exists("plugins/" . $plugin . "/langs/" . $lang . ".js")) $content .= getFileContents("plugins/" . $plugin . "/langs/" . $lang . ".js");</pre>
Kiedy ja próbowałam znaleźć ten plik na serwerze, okazało sie, że go tam nie ma!
Po prostu nie przekopiował się na serwer. Poszukajcie go u siebie, powinien sie znajdować w folderze:
mambots\editors\tinymce\jscripts\tiny_mce

Jeżeli go nie ma, to sprawdźcie czego jeszcze brakuje.

Ja zrobiłam tak:
1. Jeszcze raz ściągnęłam z netu joomla_1.0.15_org-pl.zip. i rozpakowałam go na dysk twardy.
2. Otworzyłam katalog mambots\editors\tinymce\jscripts\tiny_mce
3. Znalazłam plik tiny_mce_gzip.php i zmieniłam tę błędną linijkę kodu (opis wyżej)
3. Otworzyłam katalog mambots\editors\tinymce\jscripts\tiny_mce jednocześnie na dysku i na serwerze.
4. Porównałam czego brakuje na serwerze.
5. Skopiowałam brakujące pliki, w tym także poprawiony plik tiny_mce_gzip.php
6. Tworzenie sekcji działa idealnie :)
Powodzenia!