PDA

Zobacz pełną wersję : Problem - nie wyświetla się stronka.



jokrasa
06-04-2007, 13:58
Witam wszystkich serdecznie.
Mam mały problem, otóż zainstalowałem joomlę, stworzyłem stronkę i umieściłem ją na darmowym serwerze (ovh). Wszystko działało bez zarzutów do dnia dzisiejszego, kiedy wgrałem kilka plików z obrazkami do jednego z katalogów mojej stronki, i po próbie otworzenia strony--strona się już nie wyświetliła. Wyskakiwał nieraz chwilowo komunikat "nie znaleziono obiektu" (!!Wgrywanie plików u tego darmowego dostawcy miejsca na www, musi odbywać się przy pomocy jego stronki www, nie mozna skonfigurować żadnego programu!!)... dodam iż wgrywałem już kilkakrotnie pliki do katalogów i wszystko było okey, ale tym razem coś wyszło nie tak, i stronka jest zablokowana.
Dostęp do zawartości katalogu na serwerze mam i widzę całą strukturę plików taka jaka była na samym początku, jednakże może coś się przestawiło w atrybutach i prawach dostępu??...niewiem i dlatego bardzo proszę o jakąś pomoc, bo zależy mi na uruchomieniu tej stronki.
joomla 1.12, na darmowym hostingu ovh.pl, adres strony: www.dlugopisy.ovh.org (http://www.dlugopisy.ovh.org)
Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc w reaktywacji strony,, za co z góry dziękuje.

i jeszcze małe pytanko: w jakiej kolejności są ładowne pliki startowe w joomli, jaki plik wywołuje kolejny> następny<?

zwiastun
06-04-2007, 22:57
Na pierwsze nie pomogę, nie wiem
Na drugie, proszę bardzo: zaczyna od skryptu: index.php, a dalej to sobie zobacz, skoro to takie ważne dla Ciebie i znasz się na tym poradzisz bez trudu.

jokrasa
07-04-2007, 16:19
okey..dzieki za odpowiedź,, ale czemu stronka sie nie otwiera, mimo wszystkich plików na serwerze, które nie doznały żadnego uszczerbku ?? co jest grane i co może być przyczyną??

magdaa
07-04-2007, 16:22
może sprawę należy wyjaśniać u admina serwera ?