PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z przeglądarką Avast - blokuje strony na Joomli



Andrey743
25-01-2021, 15:24
Cześć wszystkim,


Mam do czynienia z dziwnym problemem. Zainstalowałem wirusa Avast w moim systemie Windows 10, ale przeglądarka Avast Secure Browser również została zainstalowana wraz z nim. Problem polega na tym, że kiedy zamierzam otworzyć jakiekolwiek łącze, łącze otwiera się w przeglądarce Avast Secure Browser. Teraz, ilekroć odwiedzam jakąkolwiek witrynę zbudowaną w Joomla, nie wyświetla się ona poprawnie. Jakie może być rozwiązanie tego problemu? Czy ktokolwiek ma jakiś pomysł?

siristru
25-01-2021, 19:34
Zmień domyślna przeglądarkę na coś ludzkiego :)

Andrey743
28-01-2021, 12:39
Dziękuję za zapoznanie się z problemem siristru. Sprawdziłem online i uzyskałem stąd (https://silicophilic.com/remove-avast-secure-browser/) te informacje. Czy ktoś może mnie potwierdzić, czy to działa, czy nie?

siristru
28-01-2021, 13:31
Powinno działać, nie widzę powodów by nie.
Postępuj zgodnie z instrukcją, nic raczej nie powinieneś zepsuć.

terra
01-02-2021, 13:45
Może warto przeformułować wątek na Problem z Avast, gdy otwieram stronę z Joomla. Może jeszcze taka uwaga ogólna do innych forumowiczów, jeśli otwierałeś stronę z Joomla, a po zainstlowaniu czegoś na systemie operacyjnym, nie możesz jej otworzyć, TO NIE JEST PROBLEM Z JOOMLA, tylko systemu lub tego co zostało zainstalowane.
Piszę to dlatego, że takie tytuły pojawiają się potem w sieci, przy wyszukiwaniu i z tego bierze się potem opinia że to słabe rozwiązanie, choć jest wręcz przeciwnie, to jeden z najlepszych systemów CMS, wielokrotnie nagradzany. Pilnujmy tego, proszę.

siristru
01-02-2021, 14:21
Słuszna uwaga, zmieniłem temat.

terra
01-02-2021, 14:58
:) gj