PDA

Zobacz pełną wersję : pobieralnia



Lemik
15-02-2006, 16:52
Zamierzam prowdzić serwis z programami do pobierania.
Przejżałem sporo dodatków do Joomla i szczerze mówiąc mam mętlik :)

Jaki jest najlepszy dodatek do Joomla do zarządzania ściąganiem plików z serwisu?

ekspert
15-02-2006, 16:55
remository albo docman, ale ja bym wybrał docman, chyba jest leprzy teraz go testuje, bo remository takie drętwe troche. Albo obydwa zainstaluj...

livio
15-02-2006, 19:37
DOCMan może mieć piękny interfejs z ikonkami tango!, które udostępniam :D
ReMOSItory to cukierkowe.... [g].
DOCMan ma większe możliwości i o wiele bardziej przejrzysty interfejs użytkownika i administratora.
Tylko polecić ;).

Lemik
16-02-2006, 03:25
faktycznie, ładny jest i sporo ciekaweych opcji ma. Ale...
tu dodaje się po kolei plik za plikiem, opisy, akceptacje itd.
A ja chcę wrzucić kilkaset programów na FTPa, a potem przypisywać już pliki istniejące, opisując także później. A w opcjach zauważyłem że jest tylko UPLOAD z komputera własnego lub innego serwera. W takim przypadku musiałbym siedzieć z kilka dni by po kolei wszystko wgrywać :(

Dokumentu też nei można stworzyć bez podania pliku do niego :(

Jak to wgrać w sposób jak opisałem? :(

P.S. Chciałbym pododawać kategorie, typu polski, angielski, oraz wersje systemów i inne kategorie do plików, by potem móc określać przynależność każdego z nich. Czy można to jakoś zrobić? :(

livio
16-02-2006, 19:46
Dzielenie wg. obmyslonych kategorii?
Jeżeli samemu to zmodyfikujesz...
Trzeba byłoby 10-tki plików modyfikować.
Nawet ja nie poradziłbym sobie z tym...

Lemik
17-02-2006, 00:49
to może da się chociaż to pierwsze? wgrać pliki hurtem, a potem jakoś przypisywać do tematów? :(
kurcze, mam prawie tysiąc plików :/

zwiastun
17-02-2006, 02:40
Nawet ja nie poradziłbym sobie z tym... Livio, jesteś nie tylko wielki, jesteś bardzo wielki, pewno wciąż pijesz dużo mleka