PDA

Zobacz pełną wersję : inne pytanie - tłumaczenie tytułów tematów



Piotr_PL
25-02-2021, 00:43
Dzień dobry,
Z góry przepraszam, że pytam tutaj o to, ale niestety od dłuższego czasu poszukuje odpowiedzi na moje pytanie na temat forum. Nie znalazłem lepszego miejsca, niż te forum.
Czy takim forum, dokładne tej samej wersji, co te tutaj byłaby możliwość stworzenia opcji dodawania wielu tytułów do tematów, tak, aby każdy użytkownik widział tytuł odpowiedni dla wybranego języku forum. Obecnie całe forum jest w wielu językach, tematy na forum posiadają w środku spoilery z tłumaczeniami, ale nie ma możliwości zrobienia wielojęzycznych tytułów. Czy ma ktoś może jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu lub ewentualnie zna lepsze miejsce na zadanie tego pytania?
Bardzo dziękuję i przepraszam, jeśli nie jest to odpowiednie miejsce na takie pytanie

siristru
25-02-2021, 10:39
Spróbuj zapytać tutaj: https://forum.vbulletin.com/

Piotr_PL
25-02-2021, 11:24
To było pierwsze miejsce, w którym chciałem zapytać. Niestety jest ono płatne

siristru
25-02-2021, 11:38
Tak, bo vBulletin jest płatnym programem. Spróbuj może zahaczyć ich na FB.
Ale zastanawiając się nad tym co chcesz... czy to ma sens?
Dasz użytkownikom np. trzy pola na wpisanie alternatywnej wersji językowej tytułu.
Czy na pewno będą wpisywać?
Na FB (a przecież tam jest cały świat) nie ma takiej opcji. Oferują tylko tłumaczenia w locie.

Piotr_PL
25-02-2021, 11:54
Funkcja dodawania wielu tytułów byłaby używana przez obsługę w dziale z nowościami i informacjami. Obecnie forum domyślne jest w języku portugalskim, są tylko małe podfora dla użytkowników polkso i anglo-języcznych. Wiadomości są postowane w jednym miejscu po portugalsku. W takim przypadku poprawiłoby to nieco na czytelności. Ja właścicielem forum nie jestem, odpowiadam jedynie za polską część i zastanawiam się nad ulepszeniami. Bardzo dziękuję za odpowiedź. W takim razie chyba zostawię szukanie rozwiązania właścicielom