PDA

Zobacz pełną wersję : [Rozwiązane] Klika popupów jeden po drugim



fliper_katrill
09-04-2021, 08:12
Dzień dobry, niby prosta sprawa, ale nigdzie tam gdzie szukałem nie natknąłem się na rozwiązanie. Na stronie umieściłem popup dzięki modułowi Popup Aholic. Poproszono mnie aby dodać wyskakującą informację oprócz tej podstawowej najlepiej również przy wejściu na stronę. Jak to ugryźć za pomocą tego modułu lub innego darmowego? Proszę o pomoc bardziej doświadczonych kolegów :) Joomla 3.9

siristru
09-04-2021, 09:15
W sensie wchodzę na stronę i dostaję popup. Zamykam go i po chwili dostaję kolejny?

fliper_katrill
09-04-2021, 09:55
Dokładnie tak :) czy przez popup czy reklamę, obojętnie byle dwa.

siristru
09-04-2021, 10:35
Pomysł zły jeśli idzie o doświadczenia użytkownika.
No ale jak tam sobie ktoś chce.

Rozumiem, że jeden popup już, masz, wyświetlany przez moduł Popup Aholic.

Popup można wyświetlić korzystając z Edytora JCE i rozszerzenia do niego JCE Media Box.
Tworzysz po prostu moduł Własny a w nim robisz link z wykorzystaniem JCE Media Box i ustawiasz popup.
Potem osadzasz moduł w jakimś niekolidującym miejscu (nie widać go bo jest teoretycznie pusty) i przypisujesz do pozycji menu np. startowej. I masz drugi popup.

Niebezpieczeństwo jest, że nałożą się na siebie.

fliper_katrill
09-04-2021, 10:59
A może jakiś inny moduł np. reklamowy? Jak nie trzeba to człowiek się tego napatrzy na stronach www ataki ze wszystkich stron a jak trzeba zrobić to pustka w głowie :) to ma być coś co się samo otworzy przy "byciu" na stronie

siristru
09-04-2021, 11:18
Tak, ale problemem są DWA na jednej stronie.
Spróbuj JCE MediaBox - to już wypróbowane ;)

fliper_katrill
09-04-2021, 11:37
JH Splash Screen, fajnie szybko poszło :) dodatkowy plugin. Dziękuję za poświęcony czas!