PDA

Zobacz pełną wersję : Brak opcji drukowania i wysłania mailem artykułu, pomimo prawidłowej konfiguracji.



Grzegorz_n
02-02-2022, 17:16
Witam Szanownych Forumowiczów i proszę o pomoc.

Wchodzę:
> Artykuły > Opcje > Artykuły > Pokaż ikonę Drukuj - ustawione na zielono, czyli Pokaż
> Artykuły > Opcje > Artykuły > Pokaż ikonę E-mail - ustawione na zielono, czyli Pokaż

Niestety w artykule, nie wyświetlają mi się te ikony.

No to wchodzę:
> Artykuły > Wybrany przeze mnie losowo artykuł > Opcje > Pokaż ikonę Drukuj - sam ustawiłem na zielono, czyli Pokaż
> Artykuły > Wybrany przeze mnie losowo artykuł > Opcje > Pokaż ikonę E-mail - sam ustawiłem na zielono, czyli Pokaż

Niestety nadal w artykule, nie wyświetlają mi się te ikony.


Używam szablonu Helix Ultimate by JoomShaper.com, jednak gdy przełączę na Protostar, to ikony pojawiają się.

Czy w tej kwestii komuś coś wiadomo?

:)

siristru
03-02-2022, 09:47
A zmień nazwę katalogu "html" w katalogu głównym twojego szablonu.
Możliwe, że widok dla artykułu został nadpisany i tych ikon tam po prostu nie ma albo są zależne od ustawień szablonu.

Grzegorz_n
03-02-2022, 12:53
Witaj Drogi siristru :)

Dziękuję, że zechciałeś pomóc, zresztą nie pierwszy raz :)


A zmień nazwę katalogu "html" w katalogu głównym twojego szablonu.
Po zmianie nazwy katalogu html pojawiła mi się strzałka w dół - jak na zdjęciu. Po najechaniu na nią myszką, pojawia się łapka, ale strzałka jest nieaktywna - nie ma reakcji na kliknięcie.

Na zdjęciu dałem porównanie ze strzałką w szablonie Protostar, bo wydaje mi się, że to jest pewnie DRUKUJ/E-MAIL, tylko dziwnie nieaktywne.

10002

siristru
03-02-2022, 14:00
Tak, ale to tylko wskazuje na to, że faktycznie to jest kwestia szablonu. Spakuj katalog "html" umieść w sieci i podaj linka, zajrzę do plików i ewentualnie poprawię.