PDA

Zobacz pełną wersję : Lista kontaktów z kalendarzem



heavysounds85
13-02-2022, 11:02
Witam

Czy istnieje sposób aby wprowadzić listę osób z których korzystałby kalendarz ? np. DP Calendar + lista kontaktów z modułu joomla (ten podstawowy) ? Chodzi dokładnie o to żeby zarejestrowany użytkownik mógł dodać swoje spotkanie z określonym klientem z zapisanej listy. Szukam modułu gdzie mógłbym zaimportować listę już istniejących kontaktów ale to nie jest bardzo ważne;) Generalnie staram się stworzyć spersonalizowany kalendarz działający z bazą klientów + możliwość dodawania tych klientów z poziomu witryny. Macie jakiś pomysł ?

siristru
15-02-2022, 13:15
Ale po co wyważasz otwarte drzwi? Nie lepiej skorzystać z istniejącego rozszerzenia?

https://extensions.joomla.org/category/vertical-markets/booking-a-reservations/
https://extensions.joomla.org/tags/appointment-schedule/

Jasne, że można to jakoś samemu sklecić... tylko czy osiągniesz taki efekt i jakość jak cały zespół programistów? :)

heavysounds85
15-02-2022, 19:06
dziękuje za zainteresowanie moim problemem ... użyłem rozszerzenia DP Calendar, to mniej wiecej to samo co wysłałeś mi w linkach, niestety nie znalazłem nic co działało by z jakąś bazą danych klientów:) a może by to oprzeć o silnik sklepu ?:) moze tu jest rozwiązanie ? i takie jeszcze jedno pytanie... spotkałeś się lub może spotkaliście się z kalendarzem lub takim rozszerzeniem gdzie można wrzucać plik csv ? chodzi o to żeby nie wpisywać ręcznie każdego spotkania tylko importować w gotowym arkuszu

siristru
15-02-2022, 20:21
A skąd, DP Calendar to kalendarz do wydarzeń. A z tego co rozumiem ty chcesz


arejestrowany użytkownik mógł dodać swoje spotkanie z określonym klientem z zapisanej listy

Czyli umówić się na spotkanie. Czy tak? Wtedy potrzebujesz możliwości wybrania np. usługi czy usługodawcy a następni wybrania daty i godziny. Tak?

heavysounds85
22-02-2022, 08:01
Głównie chodzi o to żeby każdy sprzedawca miał swój kalendarz po zalogowaniu na stronę a tam przypisane swoje spotkania, wybór usługi itp nie jest istotny. I fajnie by było importować to z pliku żeby nie wpisywać tego ręcznie:) probowałem z dp calendar ale jakoś średnio to działa. Znacie coś innego ?