PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy po migracji



Frodoo
04-03-2022, 21:25
Pomagałem teraz sam potrzebuję pomocy. Joomla 4 się sypie.
Mam mały problem bo po migracji znikło mi menu system w Joomla 4. Tam były odnośniki do większości funkcji. To pewnie jest gdzieś w bazie ale nie wiem w której tabeli.
Wygląda to teraz tak:

10009

Dodatkowo jest problem także z przyciskiem "Działania". Nie wysuwa się to menu. Jeśli uporałbym się z tym to migracja dobiegła by końca.

siristru
05-03-2022, 16:22
Dobra, a próbowałeś nadpisać pliki Joomli?
1. Kopia zapasowa.
2. Ściągasz paczkę jak twoja instalacja
3. Wrzucasz i podmieniasz pliki na FTP (poza katalogiem instalacyjnym oczywiście).

Frodoo
06-03-2022, 17:39
Przegranie plików na nowo nic nie zmienia. Musiałem dodać niektóre pozycje menu ręcznie w panelu. Po dodaniu modułu "Menu użytkownika" u góry po prawo naprawiło przycisk "Działania"

Frodoo
10-03-2022, 16:18
Mam kolejny błąd "Zapisanie nie powiodło się z powodu następującego błędu: Joomla\Component\Finder\Administrator\Table\MapTab le::_getNode(1, id) failed.." przy zapisywaniu artykułu. To musi być ponieważ zaraz będą zapisywane nowe artykuły. Czy wie ktoś o co biega?

siristru
10-03-2022, 17:52
A włącz debugowanie w Joomli... tj. Analizę systemu i ustaw wyświetlanie błędów na max.

Frodoo
10-03-2022, 18:18
Ok pokazywanie błędów włączone i analiza systemu, ale więcej komunikatów nie widzę. Pojawił się pasek na dole. W logach nic nie ma. Nie wiem co robić.