PDA

Zobacz pełną wersję : Strona internetowa firmy - jakie są możliwości w Joomla 4.0



damianprz
16-03-2022, 10:44
Witam
Prowadzę kilka prostych stron w Joomla 3. Najbardziej zaawansowany szablon mam na stronie LINK -> JM-Services EF4 Framework. Jest tam m.in. DJ Image Slider.
Pojawił się temat stworzenia strony internetowej w mojej firmie. Głównym punktem strony miałby być film 30-60 sekund wyświetlany po otwarciu.
Spodobał się nam ten efekt na stronie LINK i firma oferująca usługi zaproponowała coś na wzór LINK (ich jakaś poprzednia realizacja)
Belka górna z MENU, poniżej film, poniżej logo klientów z jakimś fajnym najazdem i podobny efekt ze zdjęciami kategorii produktów firmy w tym przypadku maszyn.
Czy Joomla ma takie możliwości - oczywiście zakładając jakąś profesjonalny płatny szablon.

Bazyl
16-03-2022, 10:45
Oczywiście

A najlepsze szablony to te robione specjalnie pod Ciebie ;-)

damianprz
16-03-2022, 11:09
Pytam z ciekawości jako użytkownik Joomla. Może nawet bardziej pod kątem mojej strony niż firmy.
Wiadomo, firma kasę ma to niech płaci i produkt będzie wtedy dopracowany i zabezpieczony jak należy.

Bazyl
16-03-2022, 11:18
Spoko, wszystko można zrobić...

A z innej beczki: co powiesz na fotografie z kosmosu, na których ziemia to kula?

damianprz
16-03-2022, 11:23
Czy są już tego typu szablony pod Joomla 4.0?

P.S. To nie miejsce na dyskusję o kosmosie. Mogę tylko napisać, że NASA przyznaje się, że zdjęcia "globu" przedstawiane na ich stronach to obrazy CGI tzn grafiki komputerowe. Do szerszej dyskusji zapraszam na PRIV.

Bazyl
16-03-2022, 11:29
Szablony pewnie są.

Moim zdaniem link, który umieściłeś powinien być usunięty, by nie robić Twojej stronie ruchu.
Oczywiście masz prawo myśleć, że ziemia jest trójkątna czy inna. Twoja sprawa.

Ja jednak pozwolę sobie na zablokowanie Twojej osoby, by już nigdy więcej nie przeczytać tych rewelacji.
Pozdrawiam

damianprz
16-03-2022, 12:16
Nie mam już możliwości edycji pierwsze posta. Prośba do moderatorów - nożna usunąć pierwszy link.
Nie wiele tutaj pomogłeś Panie kolego. Tylko robisz zamieszanie o treści strony. Dyskusję można podjąć na PRIV (ale się chyba boisz bo mnie blokujesz) albo na stronce FB.

siristru
16-03-2022, 14:29
Linki usunięte :)

Odpowiadając na twoje pytanie: Joomla ma WSZELKIE możliwości i można w niej zrobić wszystko co tylko da się zrobić w HTML, PHP, CSS i JS. Szablon na prawdę może być dowolny.

Oj Damian, Damian, przecież wiesz, że taka dyskusja nie ma sensu :P
Ale ja lubię dyskusje bez sensu :P

damianprz
16-03-2022, 14:46
Jeśli chodzi edycję szablonu to moje umiejętności są ograniczone i wolałbym nie wychodzić poza podmiankę plików graficznych i zmianę kolorów z poziomu zaplecza lub pliku css.
Ale chodzi mi o to żeby było gotowy szablon pod taki film na stronie głównej tuż pod belką TOP.

siristru
16-03-2022, 14:58
Jest mnóstwo szablonów, nikt z nas nie zna ich wszystkich. Musisz sam poszukać np. w Template Monster czy Joomshack, Joomlart... no dosłownie u sprzedawców szablonów. Albo zleć komuś wykonanie dedykowanego czy konkretnych zmian w szablonie, który już masz.