PDA

Zobacz pełną wersję : Komunikat "call_user_func_array(): ..." przy zapisywaniu modułów i cofanie do pulpitu



pg69
10-10-2022, 21:19
<font size="2"><font color="#495057" style=""><font face="arial">Dzień dobry. Przy zapisywaniu zmian w każdym module pojawia się komunikat i cofa mnie do pulpitu. Najwyraźniej&nbsp;"zapleczy ma problem".</font></font><br>
<em style="font-family: arial;"><strong><font color="#b22222">call_user_func_array(): Argument #1 ($callback) must be a valid callback, class Joomla\CMS\Cache\Cache does not have a method "cleanCache"</font></strong></em><font color="#495057" style="font-family: arial;"><br>
N</font><font color="#495057" style="font-family: arial;">ie jestem w stanie powiedzieć kiedy i co mogło być przyczyną. Szło kilka aktualizacji, strona działała bez problemu wprowadziłem wiele drobnych zmian w artykułach aż tu kilka dni taki komunikat. </font><font color="#495057" style="font-family: arial;">Jestem </font><font color="#495057" style="font-family: arial;">bardzo&nbsp;</font><font color="#495057" style="font-family: arial;">poczatkującym i w zasadzie to dokonuję drobnych zmian w portalu który wykonał ktoś inny ... Nie mam zielonego pojęcia o co chodzi.<br>
Google daje dramatycznie mało wyników i zero rozwiązań. Forum to chyba ostatnia deska ratunku. <br>Pomóżcie </font></font>