PDA

Zobacz pełną wersję : Krzaczki czyli znowu problem z tekstem :/



epredator
10-04-2007, 16:38
Witam
Mam taki fajny problem że gdy dodaje newsy itd. z poziomu admina to na stronie wsyakkuje mi źćż itd. jako krzeczki gdy wyedytuje to z poziomu strony wszystko ju wygląda normalnie ale tak za każdym razem porpawiać to nie jest przyjemnie:rolleyes:. Myśle że to jest wina w kodowaniu tekstu w templatce administratora więc wysyłam ten plik jeśli ktoś wie jak to zrobić to bardzobym prosił poprawić to i wysłac mi spowrotem. Będe bardzo wdzięczny

stone
10-04-2007, 21:08
Hmm, dziwne to troszkę, bo kodowanie w pliku który podałeś wyglada ok. Możesz dać dostęp do panelu admina na PW aby można było zobaczyć?

epredator
12-04-2007, 15:21
Już pare dni temu wysłałem ci hasło i login:confused: ale dalej nie mam z tobą kontaktu

stone
12-04-2007, 20:18
Sorki za opóźnienie, ale czasu mało.

Patrzyłem do Ciebie. I tak, nie wygląda to na winę kodowania w panelu admina. Tu wszystko jest ok. Natomiast wyglada na problem z zapisem do bazy danych. Jakie masz kodowanie w bazie?

epredator
12-04-2007, 20:51
A jak to sprawdzić

stone
16-04-2007, 21:08
Po przez phpMyAdmina albo pytanie do admina serwera

Rybik
17-04-2007, 15:47
epredator: tydzień temu zostałeś poproszony o dostosowanie podpisu wg regulaminu forum.

epredator
17-04-2007, 23:12
Wyśle ci hasło i login do mojego cpanelu bo jakoś nie moge tam znaleźć phpAdmina (aż wstyd się przynać ;P)

stone
17-04-2007, 23:32
Link jest w MySQL® Databases na samym dole. Też się go naszukałem za pierwszym razem ;)
Natomiast w bazie masz wszystko ok.
Jeszcze się zalogowałem do panelu admina aby zobaczyć listę komponentów czy nie ma tam nic co by mogło namieszczać, ale nic takiego nie widzę.
Możesz zrobić jeszcze tam (o ile nie robiłeś tego wcześniej) napisz całą paczkę instalacyjną joomli aby mieć pewność że na serwerze są pliki niezmienione (nie wgrywaj tylko katalogu installation i pliku configuration.php) Jeżeli to nie pomoże to zainstaluj czystą Joomlę w jakimś podkatalogu na tej samej bazie i zobacz czy na tej nowej instalacji problem występuje. Jak nie występuje to by znaczyło że to jednak jakiś dodatek psuje i trzeba by je poodinstalowywać i patrzeć czy się naprawia.
A, bo teraz mi jeszcze do głowy przyszło, ze strony extensions.joomla.org ściągnij edytor tmedit zainstaluj i zobacz czy na nim nie jest dobrze

epredator
02-05-2007, 09:50
Nic nie działa a nie chce sobie czegoś popsuć w bazie wymieniając stare pliki :(