PDA

Zobacz pełną wersję : Brak wyświetlanie strony, błędy



Oleksandr
07-01-2023, 13:16
Witam. Proszę o pomoc. Mam Joomla 3.10.2, php 7.4.3, szablon AS 002033, K2 v2.10.3. Wyskoczył komunikat o zmianie wersji php na 8. Pod czas zmiany nie wyświetla się strona (jak na zdjęciu) no i takie coś tam "0 - sizeof(): Argument #1 ($value) must be of type Countable|array, stdClass given" oraz nie działa admin panel czyli biała lista i taki komunikat "fatal error: array and string offset access syntax with curly braces is no longer supported in public_html\plugins\system\k2json\json.php on line 353". Ręcznie w tym pliku json.php zamieniłem takie znaki "{ }" na takie "[ ]" i dopiero wtedy admin panel oprócz głównej strony zaczęła działać chociaż aktualizować jakieś dodatki czy coś wgrać nie ma możliwości (wyskakują błędy). Następnie dałem z powrotem skopiowany plik json.php i wersje php na 7-ke. Wszystko stało na swoje miejsce ale...za jakiś czas (może parę godzin nie wiem) wyskoczyły linii z błędami na stronie oraz na admin panel.
Teraz to jeszcze nowa taka linia "Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/sztukater/domains/sztukater.pl/public_html/administrator/components/com_joomblog/config.joomblog.php on line 158" i nie działają niektóre podstrony (biała lista). Czasami sama pokazuje podstrona, czasami znika.

Pisałem do Joomla Shaper o pomoc to odpisały że szablon jest obcy więc nie pomogą, dalej pytałem za te błędy z K2 to przekierowali do support Joomla gdzie pytając naprawiają znowu na Joomla Shaper. Czyli w kółko...
W jakimś momencie udało wgrać nowy szablon i przełączyć na niego ale to nic nie dało. Tak samo próba wyłączać dodatki oraz komponenty (jakie są niezaktualizowane) nie pomogło

Bazyl
07-01-2023, 16:43
Rozumiem, że nie masz kopii strony sprzed "grzebania"?

Oleksandr
07-01-2023, 17:10
Robiłem wcześniej kopie wszystkich plików przez FTP. I właśnie te pliki które były zmienione przeze mnie wgrałem ich z powrotem z kopii. I to nie pomogło. Czyli przewróciłem te pliki i na początku było ok i potem posypały się linii z błędami. Dostałem tą stronę do odświeżania do Joomla 4 oraz modernizacji. Przy pierwszych krokach (zmiana php na 8 i z powrotem) tak się stało

Bazyl
07-01-2023, 17:29
K2 jeszcze nie ma pod J4.

Przywracasz wersję PHP na 7.4 oraz cofasz swoje zmiany w plikach i powinno działać.
Trzeba wyczyścić cache strony, sprawdzić na innej przeglądarce...

Jest to do ogarnięcia...

Oleksandr
07-01-2023, 18:41
Dziękuję. Spróbuję