PDA

Zobacz pełną wersję : Fotografia - usługi - jakie rozszerzenie zastosować?



jan1975
25-01-2023, 14:29
Witam wszystkich i każdego z osobna :)

Temat taki. Strona z możliwością rejestracji i wrzucania zdjęć. (w róznych formatach - także RAW) OK, takich jest wiele, wiem. Przymierzam do stworzenia takiej stronki dla siebie. Działalność, usługi fotograficzne i potrzebuje rozwiązania takiego, że klient wrzuca zdjęcia na serwer, ja obrabiam, finalizuje i oddaje takie zdjęcie . Powiedzmy po tzw. akceptacji.
Czy macie jakieś przemyślenia, jak to zrealizować?? A raczej za pomocą jakiego komponętu. Możliwość zapłaty online żeby była.

Rejestracja, logowanie, wrzucanie zdjęć, płatność i finalizacja.

Może ktoś, ma przemyślenia co do tej wersji .

Pozdrawiam.

- - - Updated - - -

Burza mózgów - ZAPRASZAM

siristru
25-01-2023, 15:04
Czy to ma być galeria? W sensie czy wrzucone fotki będzie można przeglądać?
To ma być jakiś zautomatyzowany proces? Ktoś wrzuca, ty pobierasz, obrabiasz, wrzucasz zmienioną wersję.
Generowanie możliwości płatniczej ma być też automatyczne i w ramach aplikacji?

jan1975
25-01-2023, 21:26
Tzn. Z pewnoscią będzie galeria, gdzie wrzucę swoje zdjęcia , które będzie można przeglądać. - Ale oprócz tego osobny panel, w którym można będzie założyć konto , wrzucić zdjęcia przez klienta , które będę obrabiał . Po wcześniejszej wpłacie. Zastanawiam się też nad formułą samego serwisu . Raczej oprócz gallerii potrzebowałbym zarządzanie plikami - czyli wgrywanie przez klienta . Wiadomo mogę to zrobić udzialając dostępu do ftp ręcznie , ale nie oto mi chodzi. Chodzi o zautomatyzowanie czegoś takiego i sprzężenie ze stroną .

Pozdrawiam