PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z rejestracją nowych użytkowników



kazimierzbanhajer
20-08-2023, 19:55
Witam. Musiałem wgrać Joomla jeszcze raz z powodu zmiany bazy danych. Załóż swoje konto jest już pod loginem ale nie otwiera formularza rejestracyjnego, strona tylko się odświeża. Co robić?

rkonik
21-08-2023, 11:00
Napisz jaka wersja Joomli. Po drugie napisz co dokładnie masz na myśli? Chcesz rejestrować nowych użytkowników jako admin czy chcesz aby użytkownicy się sami rejestrowali?
Dodatkowo to jest świeża instalacja czy coś kombinowałeś? Dla mnie informacja którą przekazałeś jest niejasna.

kazimierzbanhajer
21-08-2023, 14:37
Jest to świeża Joomla 4.3.3 i nic w niej nie kombinowałem oprócz wgrania Kuneny. W poprzedniej Joomli 4.3.3 działało ale musiałem zmienić bo na tamtą bazę danych nie wchodziła Kunena. Teraz wygląda, że działa ok. oprócz automatycznej rejestracji nowych z przycisku pod loginem.

rkonik
22-08-2023, 11:31
Generalnie w czystej Joomli Wystarczy że wejdziesz Urzytkownicy -> Zarządzanie -> Opcje i tam włączysz Rejestruj nowych. Jeżeli chcesz zaznaczysz automatyczną aktywację konta to bez problemu powinno działać. Oczywiście zakładam że moduł formulaża logowania jest właściwie opublikowany lub link rejestracja w menu.
Możliwe że rozszerzenie Kunena coś zmienia w tej sprawie. Nie znam tego rozszerzenia więc nie będę się na jego temat wypowiadał. Musisz poszukać w dokumentacji lub ktoś inny z forumowiczów może posiadać wiedzę na temat rozszerzenia.

kazimierzbanhajer
22-08-2023, 14:23
No i nie wiem co zrobić bo wszystko wygląda ok.

terra
22-08-2023, 20:26
Kunena nie jest odpowiedzialna za rejestrację lub logowanie, tylko wykorzystuje opcje systemowe Joomla. Uzywasz modułu czy formularza logowania ?
Wszelkie ustawienia rejestracji realizujesz w Joomla.

kazimierzbanhajer
22-08-2023, 21:36
Sprawdzę

- - - Updated - - -

W zarządzaniu rozszerzeniami pisze, że to moduł

rkonik
23-08-2023, 10:51
Możesz na prv podać adres strony jeżeli jest dostępna online by zobaczyć błąd.