PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z uruchomieniem templatki



manufakturaostroda
28-08-2023, 11:05
Może ktoś z forum jest władny aby mi pomóc w problemie. Otóż zainstalowana joomla, wszystko cacy działa ale po zainstalowaniu szablonu z joomlart wysypuje mi się panel administracyjny, sporo błędów i nic nie da się zrobić. Gdyby ktoś mógł pomóc za odpłatności będę zobowiązany.

pablop76
28-08-2023, 11:13
Która wersja Joomla? Jaka templatka? Jakie środowisko uruchomieniowe?

rkonik
28-08-2023, 11:47
Nie polecam tej firmy. Przykro to mówić ale ich własne rozszerzenia nie współpracują ze sobą. Mimo posiadania pakietu Ultimate nie byli w stanie naprawić własnych błędów we własnym builderze. Jeżeli masz płatną wersję szablonu pisz do nich bezpośrednio bo w końcu zapłaciłeś. Jednak moje doświadczenie jest bardzo negatywne. Są inni dostawcy dużo lepsi może mniejsi ale jakość produktów jest znacząco lepsza.

manufakturaostroda
28-08-2023, 15:30
Nie polecam tej firmy. Przykro to mówić ale ich własne rozszerzenia nie współpracują ze sobą. Mimo posiadania pakietu Ultimate nie byli w stanie naprawić własnych błędów we własnym builderze. Jeżeli masz płatną wersję szablonu pisz do nich bezpośrednio bo w końcu zapłaciłeś. Jednak moje doświadczenie jest bardzo negatywne. Są inni dostawcy dużo lepsi może mniejsi ale jakość produktów jest znacząco lepsza.

No właśnie zapłaciłem i teraz czekam od kilku godzin aż coś tam zadziałają, na razie mizerny ofekt.

- - - Updated - - -

Templatka Ja Candidate, wersja joomla chyba 4 ale to trzeba się zalogować i zobaczyć bo odpowiedzi na te pytania nic nie wniosą.

rkonik
28-08-2023, 15:38
Minimum dobę musisz poczekać ponieważ jest to przesunięcie stref czasowych. Oni chyba są z Australii ale tu mogę się mylić. Naprawdę nie polecam tego dostawcy do Joomla. Może i ładnie marketingowo wygląda ale jak co doczego dochodzi to już tak ładnie nie wygląda. Niestety dałem sporo kasy za ich rozszerzenia i tak naprawdę wszystko musiałem pousuwać ponieważ nie nadaje się to do użytku z taką ilością problemów.
Nawet mają problem do zgłaszania Ticketów. Nie na każdej przeglądarce można do nich napisać. Nie polecam rozwiązań tej firmy.