PDA

Zobacz pełną wersję : Błedy pod IE .. zle "adresowanie" linkow



rafaello
12-04-2007, 00:20
Moj bład wystepuje tylko pod najnowsza przegladarka IE, polega na tym ze przegladarka zle "interpretuje" adresy i tak oto bedac na stronie:
"... content/blogsection/6/46/lang,pl" wpisuje w wyszukiwarke joomli "slowokluczowe" klikam szukaj i w adresie przegladarki otwiera sie strona przed kliknięciem "szukaj" i oczywiscie bez wynikow wyszukiwania, a w polu adresu wyszukiwarki mam:
"...content/blogsection/6/46/lang,pl/index.php?searchword=slowokluczowe&option=com_search&Itemid="

nie dzialaja takze ikony w DOCmanie, IE szuka ich pod adresem:
"...component/option,com_docman/task,doc_download/gid,2/Itemid,72/lang,pl/components/com_docman/themes/default/images/icons/32x32/pdf.png"
takze podpiete pliki do artykulow mialy zle sciezki docelowe, jednak to udalo mi sie obejsc wpisujac na "sztywno" cale sciezki do plikow

inne adresy np. w menu i przyciskach "czytaj calosc" dzialaja poprawnie.
mam nadzieje ze ujelem istote problemu ,
Czy ktoś wie jak naprawic takie cudo?:) Bede bardzo bardzo wdzieczny bo juz od dluzszego czasu walcze z tym na wlasna reke i niestety bez efektow..:confused:

stone
12-04-2007, 20:23
Zobacz na regulamin i uzupełnij informacje które pomogą rozwiązać problem (http://forum.joomla.pl/announcement.php?f=2&a=3)