PDA

Zobacz pełną wersję : Kiedy polska wersja VirtueMart



laster
16-02-2006, 23:54
Jak w temacie czy pracuje ktos nad polska wersja tego sklepu??

danieladrianka
17-02-2006, 01:25
przeciesz Virtuemart 1.02 czyli najnowsza wersja ;) już dawno jest po polsku !;)

laster
17-02-2006, 09:51
No wiec bardzo bym prosl o link do tego sklepu bo nie moge znalesc

danieladrianka
17-02-2006, 10:01
No wiec bardzo bym prosl o link do tego sklepu bo nie moge znalesc

trochę przegiołeś !!
przeciesz strona tego sklepu po wpisaniu w google słowa "virtuemart" pokazuje się na 1 miejscu !!!!

Dylek
17-02-2006, 11:13
Danieladrianka chyba nie do konca masz racje. Jest co prawda Language Pack (http://developer.joomla.org/sf/frs/do/downloadFile/projects.virtuemart/frs.virtuemart.virtuemart_1_0_2/frs3464?dl=1) do VM 1.0.2 z polskim langiem, ale to lang ze starej wersji z dopisanymi nowymi zmiennymi, ktore nie sa przetlumaczone.
Moglby ktos to dokonczyc nawiasem mowiac :) (Chyba ze o czyms nie wiem...)

laster
17-02-2006, 11:38
W porzadku dalem sobie rade ale mam teraz inny problem.
Zainstalowalem ten sklep ale nie wiem jaki link jest aby pokazywalo caly sklep a nie tylko po prawe stronie kategorie a reszta strony jest z joomli

danieladrianka
17-02-2006, 11:51
Danieladrianka chyba nie do konca masz racje. Jest co prawda Language Pack (http://developer.joomla.org/sf/frs/do/downloadFile/projects.virtuemart/frs.virtuemart.virtuemart_1_0_2/frs3464?dl=1) do VM 1.0.2 z polskim langiem, ale to lang ze starej wersji z dopisanymi nowymi zmiennymi, ktore nie sa przetlumaczone.

No fakt, nie całkowicie jest spolszczony ale jednak jest po polsku, a tego szukał 'laster' ;)


Moglby ktos to dokonczyc nawiasem mowiac :) (Chyba ze o czyms nie wiem...)

Czy to jakaś aluzja była ......? ;)

zwiastun
17-02-2006, 13:46
Nie wiem, czy aluzja. Wiem natomiast, że NIE JEDEN, ale WIELU już ma spolonizowaną wersję i że NIKT nie był łaskaw podzielić się. To, oczywiście, nie do Ciebie. Taka refleksja o polskiej, niestety, najczęśćiej AAAAA-społeczności Joomla! Do korzystania, do wołania o polskie wersje, a nawet i do krytykowania - wielu. Do podzielenia się - jednostki. Niestety. W przypadku sklepu, żeby było ciekawiej - jest opublikowany na joomlademo.pl polski poradnik, który każdemu mógł posłużyć do zrobienia dobrego tłumacznia.
Niech tam, nie ma co narzekac. Tak byo, jest i pewno będzie.

Polski lang do VirtueMart zamiast ... (http://www.joomla.pl/index.php/component/option,com_remository/Itemid,15/func,fileinfo/id,113/)

danieladrianka
17-02-2006, 14:29
Ja niestety nie używam virtuemarkt, i nie mam pliku całkowicie spolszczonego ;) ale hmmm może się postaram i cosik w wolnej chwili popatrzę, no chyba że jakiś łaskawca się znajdzie i podrzuci cały polski lang;P
A tak przy okazji to niebawem podrzucę jeszcze dwa inne moduły przetłumaczone na polski języczek ;)

zwiastun
17-02-2006, 14:54
przecież link do pliku jest! powyżej

vj_
17-02-2006, 16:13
Ludzie czytajcie, lekki wysiłek nikomu nie zaszkodzi :)

danieladrianka
17-02-2006, 17:50
Ludzie czytajcie, lekki wysiłek nikomu nie zaszkodzi :)


Czytałem czytałem ;) poprostu z wypowiedzi zwiastuna myślałem że nie ma on tego pliku w pełni spolszczonego a tylko ten z language packa niekompletny :D