PDA

Zobacz pełną wersję : Komponenty, modyły itp. - nie chcą się wgrywać !!!



WebHelper
19-04-2007, 23:09
Mam pewien problem (jak w temacie). Nie mogę wgrywać żadnych komponentów, modułów, dodatków itp. :( Już opisuję sytuację, kupiłem hosting na allegro firmy Subtech. Byłem z niej zadowolony do ostatniego tygodnia bo od tamtego czasu nie chcą mi się wgrywać (jak pisałem wcześniej) dodatki do joomli. Tylko nie wiem czy ja coś zrobiłem źle czy coś admin. PLEASE HELP !!! Wyskakuje mi taki błąd: http://images21.fotosik.pl/189/7b968849e9b8baf7.jpg (adres scena) czy może mi ktoś powiedzieć jaka może być tego przyczyna ? Jest mi teraz bardzo potrzebne robienie na joomli strony ale bez udoskonaleń (komponentów) to ciężko się obejść. I jeszcze jedno, może to być istotne, oto scen mojej konfiguracji w joomli http://images21.fotosik.pl/189/456dedb5fbcaef28.jpg Czy ktoś może mi coś doradzić ? Będę wdzięczny za odpowiedź. Z góry dzięki.

Dylek
20-04-2007, 08:09
A wlaczone safe_mode teraz sie pojawilo, czy bylo od poczatku?

WebHelper
20-04-2007, 10:35
Właśnie nie wiem czy to było od początku. Nie zwróciłem uwagi. :( Czy to może być przez to ? A jeśli tak to czy to administrator hostingu musi zmienić ? A raczej zmieniają takie rzeczy czy nie ? Proszę o odpowiedź. Pozrdo.

szuman
20-04-2007, 23:43
zapytaj administratora serwera, czy w ostatnim czasie coś zmieniał w konfiguracji php i jeśli zmieniał, to co zmieniał.

WebHelper
21-04-2007, 12:38
Aha. Tego się obawiałem. Wiecie jak to jest z tymi administratorami. :( Na 10 e-maili na jeden odpiszą no, ale nic muszę spróbować. I mam się go zapytać czy zmieniał coś ostatnio w "konfiguracji php: ? Proszę o odpowiedź. Jest to bardzo dziwne bo w jeden dzień było a w drugi nie. :( I jeszcze jedno pytanie, (sorry że w tym temacie ale jak już piszę tutaj to zapytam) jaki polecilibyście mi hosting (tani) bo potrzebuję do amatorskiego robienia stron, ale chcę żeby działał cały czas dobrze a nie że co chwila "can't connect" że awaria. Z góry dzięki.

zwiastun
22-04-2007, 00:37
Łaska admina w tej kwestii nie jest Ci potrzebna. Sprawdź najpierw ustawienia serwera w menu System. Po to tam jest. Jeśli jest ustawione safe_mode on to masz problem. Łatki do 1.0.12 nie widzialem. Do 1.0.11 nie testowałem na 1.0.12

WebHelper
22-04-2007, 09:02
Łaska admina w tej kwestii nie jest Ci potrzebna.Dlaczego nie jest mi potrzebna ? Chyba on wszystkim zarządza.


Sprawdź najpierw ustawienia serwera w menu System. Po to tam jest. Jeśli jest ustawione safe_mode on to masz problem.Tak, z tego co widzę to safe mode mam ustawione na ON. Co mogę w tym wypadku zrobić ?