PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam dodatu



JarekMk
21-04-2007, 00:52
Szukam dodatku który umożliwiał by coś takiego jak tutaj:
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=21

Czyli robie sobie sekcję Artykuły a tam kategorie i w tych kategoriach umieszczam poszczególne artykułu i chciał bym aby mi to wyświetlało tak jak na podanej stronie. Tak z 'automatu'.

Da się?

pzdr!

magdaa
21-04-2007, 11:03
a gdybyś spróbował w ten sposób:

1. zrobić kilka kopii modułu nowości,
2. każdą kopię modułu nowości ustawić na konkretne ID kategorii,
3. umieścić uprzednio skonfigurowane kopie modułu nowości w jednym artykule dzięki zastosowaniu bota pozwalającego umieszczać moduły w treści artykułu ?

będzie to satysfakcjonujące ?

JarekMk
21-04-2007, 15:15
a gdybyś spróbował w ten sposób:

1. zrobić kilka kopii modułu nowości,
2. każdą kopię modułu nowości ustawić na konkretne ID kategorii,
3. umieścić uprzednio skonfigurowane kopie modułu nowości w jednym artykule dzięki zastosowaniu bota pozwalającego umieszczać moduły w treści artykułu ?

będzie to satysfakcjonujące ?

A czy mogła byś mi pokazać ja to będzie wyglądać? I czy jest to trudne? Bo nic nie zrozumiałem za bardzo :(

magdaa
21-04-2007, 18:31
nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz :) czynności, które podałam są podstawowymi w joomli i obejmują:

kopiowanie modułów - Moduły > Moduły-witryna > zaznaczyć moduł przeznaczony do skopiowania > Kopiuj

ustawienia modułów - Moduły > Moduły-witryna > wejść w dany moduł i w jego opcjach dokonać odpowiednich ustawień,

utworzyć nowy artykuł - to chyba proste ;)

zainstalować specjalny bot (na przykład Bot MosModule 1.06g PL (http://www.joomlapl.com/component/option,com_remository/Itemid,32/func,fileinfo/id,129/)), który pozwoli w treści artykułu umieścić moduł - to chyba też już tobie znane ;)

wstawić moduły w treść artykułu - bot pozwoli prostą komendą wstawić danym moduł do artykułu na przykład na podstawie jego ID. Jaka to będzie komenda - to zależy od bota - należy to przeczytać w jego pomocy.