PDA

Zobacz pełną wersję : Joomlaboard 1.1.4. problem z wątkami



sudet
21-04-2007, 00:06
Witam. Nie działa u mnie rozpoznawanie przeczytanych wątków. Bez względu na to czy są nowe, czy przeczytane, ciągle są na czerwono. Nie działa opcja "zaznacz jako przeczytane". Rozwijając drzewko dostaje wielokrotnego warninga:

Warning: Wrong parameter count for in_array() in /cms/components/com_joomlaboard/thread.php on line 95

ta linia to:

if (($prevCheck < ($leaf->time)) && (sizeof($read_topics) == 0) || !in_array($leaf->thread))

Siedzę nad Joomlą od 2 tygodni, a php znam od miesiaca :o. Sporo rzeczy sam poprawiłem :), ale tu jeszcze za cienki jestem :(.

sudet
21-04-2007, 09:10
edytowany

sudet
25-04-2007, 00:12
Zamieniłem operatory i śmiga. Zamiast || trzeba wstawić && :p.

zwiastun
25-04-2007, 00:35
Za info o poprawkach, jakie wprowadzasz - jak ta - zapewne wielu użytkowników będzie Ci wdzięcznych

sudet
25-04-2007, 10:57
Zapewne wzajemnie :-)

sudet
25-04-2007, 11:17
Jeśli dobrze zrozumiałem aluzję, to wyjaśniam, że niestety nic więcej ciekawego nie znalazłem. Po tym jak pół dnia szukałem plików ze zdefiniowanymi stałymi mogę tylko podpowiedzieć bardzo początkującym: jeśli chcesz zmienić tekst jakiegoś komunikatu to możesz to zrobić w plikach polish.php, a jeśli nie wiesz jaki plik odpowiada za wyświetlanie danej strony, możesz zrobić odwrotnie - wyszukaj komunikat np."Rozwiń wątki" w tych plikach i zobacz w jakiej jest sekcji.