PDA

Zobacz pełną wersję : KTO POMOŻE?



qrobi
21-04-2007, 11:09
PRZESTAŁA SIĘ WYŚWIETLAĆ MOJA STRONA.
POJAWIA SIĘ KOMUNIKAT
"Serwis powinien być dostępny.
Jeśli widzisz ten komunikat,
powiadom administratora."

NIE WIEM CO MOŻNA Z TYM ZROBIĆ? DOSTĘP DO PANELU ADMINISTRATORA TEŻ SIĘ KOŃCZY TYM KOMUNIKATEM.
MAM NATOMIAST PLIK Z BACKUPEM

rafales
21-04-2007, 12:35
PRZESTAŁA SIĘ WYŚWIETLAĆ MOJA STRONA.
POJAWIA SIĘ KOMUNIKAT
"Serwis powinien być dostępny.
Jeśli widzisz ten komunikat,
powiadom administratora."

NIE WIEM CO MOŻNA Z TYM ZROBIĆ? DOSTĘP DO PANELU ADMINISTRATORA TEŻ SIĘ KOŃCZY TYM KOMUNIKATEM.
MAM NATOMIAST PLIK Z BACKUPEM
jak masz taki komunikat, to joomla nie może się połączyć z bazą MySql :(
Gdzie masz swoją bazę, tzn na jakim serwerze?Wejdź może do phpMyAdmina i popatrz trochę tam
A jak możesz to podaj adres portalu :)

szuman
21-04-2007, 17:43
poniżej komunikatu powinna być cyferka, która bliżej wskazuje przyczynę. Napisz, co się wyświetla

qrobi
22-04-2007, 12:46
wyświetla się cyferka 2. do PA też nie mogę się dostać i kończy się to takim samym komunikatem

qrobi
22-04-2007, 12:59
żeby grzebać w Mysql to ja za prosty jestem:)
a adres to www.draft99.pl (http://www.draft99.pl)

sq2wki
24-04-2007, 12:27
Widze, że Twój serwis wciąż nie działa.

Co zmieniło się w konfiguracji serwera?

Problem polega na tym, że jedynie Ty możesz naprawic ten problem, chyba , że dasz komuś plik configuration.php i kontakt z adminem serwera.

sake1
19-06-2007, 23:47
Witam
Nie mogę znaleźć komunikatów o błędach ja mam błąd nr 1. System pomocy źle działa http://www.pomoc.joomla.pl/component/option,com_translator/Itemid,45/ wchodząc w działy komunikaty błedów i pozostałe komunikaty, nie da się wyszukać tych inforamcji, czy wyszukując, wybierjąc alfabetynicznie lub też przechodzac do kolejnych opisów nawet wybierając cyfrę nic się nie dzieję.
Proszę o inforamcję.

sq2wki
20-06-2007, 08:00
Jeżeli dobrze pamiętam to Twój błąd był błędem łączenia z bazą danych. Albo innej konfiguracji servera. Ale raczej to pierwsze. Musisz znać host serwera bazy danych (90% przypadkow to localhost ;)), baze na serverze, uzytkownika i hasło do bazy. Masz te dane?