PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd w "zOOm Gallery" -> Proszę o pomoc



WebHelper
23-04-2007, 21:26
Mam zainstalowany komponent "zOOm Media Gallery" w wersji " 2.5.1 RC1_PL" ściągnięty ze strony joomla (http://www.joomla.pl/index.php/index.php/component/option,com_remository/Itemid,15/func,fileinfo/id,122/) i mam z nią pewien problem. Jak wejdę do panelu administracyjnego komponentu i dam "konfiguracja" to u góry pisze mi tak:

Warning: exec() has been disabled for security reasons in /home/marekpb/public_html/klasa 2a/portal/components/com_zoom/lib/toolbox.class.php on line 1056

Warning: exec() has been disabled for security reasons in /home/marekpb/public_html/klasa 2a/portal/components/com_zoom/lib/toolbox.class.php on line 1071

Warning: exec() has been disabled for security reasons in /home/marekpb/public_html/klasa 2a/portal/components/com_zoom/lib/toolbox.class.php on line 1112

Warning: exec() has been disabled for security reasons in /home/marekpb/public_html/klasa 2a/portal/components/com_zoom/lib/toolbox.class.php on line 1127Czym to może być spowodowane ? Ale to jeszcze nic, z początku uznałem, że może to nie będzie niczemu przeszkadzać ale na następny dzień wyskoczył mi błąd w galeri (tam jak ogląda sie zdjęcia) i pisze tam:

Warning: Division by zero in /home/marekpb/public_html/klasa 2a/portal/components/com_zoom/www/galleryshow.php on line 228Wszystkie miniatury są ale u góry pisze ten błąd i nie można powiększyć żadnych zdjęć. Proszę was o pomoc i o szybką odpowiedź. Z góry dzięki.