PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z administracja



Peter
18-02-2006, 11:52
Witam. Jest to moj pierwszy post wiec pragne sie przywitac ;] A teraz przejde do rzeczy... Zainstalowalem Joomla 1.07 PL i mam problem... Jak mozna usunac Super Administratora albo w jaki sposob zmienic jego range ?? Wiem, ze to banalny problem ale niepotrafie sobie z nim poradzic :( Prosze o konkretne odpowiedzi... Pozdro 4 all;]

nexus246
18-02-2006, 14:38
W bazie danych. Pozbawiając się przy okazji możliwości korzystania z pełnego panelu administracyjnego.

Jasne, konkretne odpowiedzi, przepraszam :)
Tabelka jos_users, pola usertype, może block Ci się przyda albo gid. Zależey co tam chcesz zrobić.

zwiastun
18-02-2006, 14:57
:( Prosze o konkretne odpowiedzi... ]
Nexus był uprzejmy, ja będe mniej. Bądź tak grzeczny następnym razem i powstrzymaj się od formułowania swoich wymagań wobec odpowiadających. Nikomu łaski nie robisz, że pytasz, a jak Ci ktoś odpowie, jak potrafi albo jak chce, to bądź wdzięczny. Bo jakkoolwiek odpowie, poświęca Ci czas!
A wcześniej poczytaj, jak pisać posty.

Peter
18-02-2006, 18:37
Przepraszam za moja wypowiedz... Postaram sie juz wiecej nie popelnic tego samego bledu... Nexus dzieki za wyrozumialosc ;] Sproboje wyprobowac sposob ktory opisales... Jeszcze raz sorry jezeli kogos urazilem swoja wypowiedziac...

zwiastun
18-02-2006, 20:49
No problem, my nie tacy zaś obrażalscy! Nie musisz przepraszać. Trzymaj się... zasad i będzie wsio OK

Peter
18-02-2006, 21:41
Juz sobie poradzilem :D Temat do zamkniecia ;]