PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł - wyświetlanie określonej ilości newsów z sekcji lub kategorii



Hamster21
18-02-2006, 17:10
Gdzie znajdę lub jak się nazywa moduł, który będzie wyświetlał zdefiniowana ilość wstępów do artykułów z wybranej sekcji lub kategorii?

Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź.

zwiastun
18-02-2006, 17:34
Obawiam się, że gdy odpowiadający potraktują Cię zgodnie z dobrymi zasadami obowiązującymi na forach, do będziesz długo czekał na rzeczową odpowiedź. Szybką już masz.
Dodatkowa rada: przeczytaj, jak pisać posty.

Hamster21
18-02-2006, 17:38
Sorki - znalazłem już, ale mam kolejny probelm. Mam moduł SMF Recent Topics 1.3 PL z tej strony i forum Joomlaboard i moduł nie wyswietla mi ostatnich wiadomości. Co jest nie tak? Czy SMF to nie jest to samo forum co Joomlaboadr?

Jeśli tak to gdzie znajdę wyświetlający ostatnie posty na forum moduł pod Joomlaboard, bo wiem, ze pod mambo byl takowy.

Sorki za poprzedni news. I czekam na odpowiedz.

zwiastun
18-02-2006, 17:44
Oczywiście, że to dwa różne fora.
Boty i moduły do JoomlaBoard powinieneś znaleźć na http://developer.joomla.org lub na stronie projektanta forum. Nie wiem, czy zadziałają, na www.joomlademo.pl masz odpowiednie boty do Simpleboard. To poprzednie wcielenie JoomlaBoard.

PS. Mój znajomy ma iście fajne powiedzonko, gdy ktoś go pogania, by zrobić szybko.